Ashtanga Intro

Ashtanga  Intro to cykl 4 spotkań dla osób początkujących, chcących rozpocząć praktykę Ashtanga Yogi w stylu Mysore. Poznasz system Ashtangi oraz integralne elementy tej praktyki, jak oddech Ujjayi, Drishti i Bandha. Zrozumiesz czym są Vinyasy, czyli przejścia pomiędzy pozycjami, oraz jak prawidłowo łączyć w nich ruch z oddechem, po to, by we właściwy sposób oddychać podczas praktyki. Poznasz zestaw pozycji jogi, który po właściwym nauczeniu umożliwi Ci udział w zajęciach stylu Mysore. Zajęcia w stylu Mysore oznaczają praktykę indywidualną, gdzie każdy wykonuje sekwencje Ashtangii w swoim tempie, korzystając z indywidualnych wskazówek i korekt nauczyciela.

Uczestnicy kursu w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości będą mogli każdą kwestię przedyskutować z nauczycielem.

TERMINY

Zajęcia odbywają się w wtorki od 18:00 do 19:15.

Pierwsze zajęcie dnia 4 lutego

Cykl spotkań odbędzie się przy co najmniej 5 osobach.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ

Zabierz wygodne ubranie do ćwiczenia, nie spożywać posiłków później niż 2 godziny przed zajęciami. Maty do jogi są do dyspozycji w cenie kursu.

INWESTYCJA 

300  zł

Płatność całej kwoty na 7 dni przed rozpoczęciem kursu lub zadatek więcej niż 7 dni w wysokości 150 zł. W wypadku zadatku dopłata całej kwoty w dniu rozpoczęcia kursu.

W ramach tych 4 spotkań w czasie trwania kursu możesz również skorzystać dodatkowo 4 razy naszych zajęciach na których ugruntujesz praktykę własną w poniedziałki i środy o 19.00 lub w piątki Ashtanga Open Level w piątki o 17.30. ( prosimy o zapisy SMS)

PROWADZI

Miroslava Curova – daje z siebie dokładnie tyle, ile jest w niej samej oraz czego sama na ścieżce jogi doświadcza. Za swojego przewodnika na nauczycielskiej ścieżce wybrała Jara Paveka, bezpośredniego ucznia Nancy Gilgoff i Manju Joisa. Za jeden ze sposobów rozwoju i wyrazem miłości do siebie uważa jogę. Joga dla Miry to wolność i odpowiedzialność za siebie, ale też czerpanie radości i przyjemności z codziennego życia. Joga jest przestrzenią i  radością, wyzwaniem, a jednocześnie akceptacją swojego ciała, umysłu i duszy. Oprócz jogi w życiu towarzyszą jej masaże, którymi się zajmuję w wolnym czasie. Jest nauczycielką Ashtanga jogi oraz Vinyasy.

MISJA

Misją Studia Joga Balans jest nauczanie bezpiecznej jogi w kameralnych grupach. Ważne jest dla nas indywidualne podejście do każdego, ponieważ każda osoba ma inne ciało i inną historię życia. Dbamy nie tylko o Waszą kondycję, ale i pomagamy zbudować siłę kręgosłupa,  rozciągać mięśnie, a pracując z Waszym ciałem nauczymy Was sztuki koncentracji i medytacji. Razem uspokoimy myśli przywracając wewnętrzny balans.

MIEJSCE

JOGA BALANS
ul.Sandomierska 17
02-567 Warszawa

REZERWACJA

Ilość miejsc ograniczona ( max 12 osób). Zapłata lub zadatek jest wymagany w celu potwierdzenia udziału w kursie oraz rezerwacji miejsca

Rezerwacji można dokonać kupując karnet przez naszą stronę, używając przycisku powyżej, lub dokonując wpłaty 150 zł na poniższe konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników mailem: olga@jogabalans.pl

Zadatek  podlega zwrotowi jedynie, jeżeli ostatnie wolne miejsce zostanie uprzednio zarezerwowane przez inną osobę, lub w wypadku odwołania cyklu z powodu braku minimalnej ilości uczestników.

WPŁATY

Konto: ING Śląski 64 1050 1025 1000 0090 9611 6125

Właściciel: Joga Balans

W temacie: Imie, Nazwisko, Ashtanga Intro

Wyślij potwierdzenie na olga@jogabalans.pl

 

 

 

 

Zainteresowana/y kursem jogi w Warszawie?

 

 

 

JOGA BALANS - Kursy Ashtanga Vinyasa

Skontaktuj się z nami

Telefon

664 060 083

Adres

Ul. Sandomierska 17/7
02-567 Warszawa

Szkoła Jogi na Starym Mokotowie

[contact-form-7 id="26062" title="Formularz 1"]