Joga Balans

Cennik

Cennik pakietów zajęć joga dla korporacji oraz indywidualne zamówienia imprey z jogą tworzony jest na podstawie specyfikacji potrzeb zamawiającego. Prosimy o kontakt mailowy.

 1. Zakup karnetu jest jednoznaczny z akceptacją naszego regulaminu. Prosimy o zaznajomienie się z nim.
 2. Ważność karnetu wynosi 28 dni od daty zakupienia.
 3. Nie zwracamy pieniędzy za niewykorzystany karnet.
 4. W przypadku niewykorzystania wejść w terminie ważności karnetu z przyczyn niezależnych od studia Jogi Balans karnet nie ulega przedłużeniu, jednakże można je dodać do kolejnego karnetu, jeśli karnet na kolejny miesiąc zostanie wykupiony do max 4 dni od chwili upływu daty ważności poprzedniego karnetu.
 5. W celu zarezerwowania miejsca na zajęcia, opłatę za kolejny okres na wybrane zajęcia jogi regulujemy ostatniego dnia karnetu aktualnego (w innym przypadku nie możemy zagwarantować miejsca w danej grupie).
 6. Karnety przypisane są do konkretnych zajęć jogi (godzin i dni) ze względu na kameralność sali oraz ilość praktykujących.
 7. Termin karnetu liczy się od pierwszego dnia uczestnictwa w zajęciach przez 4 tygodnie.
 8. Jak się zapisać na zajęcia? Zgłoś się na zajęcia wypełniając formularz lub prześlij zgłoszenie sms’em na numer: +48 664 060 083 lub mailem olga@jogabalans.pl z minimum 12 godzinnym wyprzedzeniem. Dostaniesz potwierdzenie o dostępności miejsc, po czym opłaty możesz dokonać w studiu pierwszego dnia zajęć lub wcześniej przelewem na konto bankowe:

ING Śląski 64 1050 1025 1000 0090 9611 6125

Właściciel: Joga Balans Olga Passia

W temacie: imię, nazwisko, nazwa zajęć /kursu/ warsztat

Prosimy o wysłanie potwierdzenia przelewu na adres olga@jogabalans.pl

Karnet można również nabyć w studio Joga Balans w dowolnej chwili lub online na naszej stronie w zakładce „Grafik”.

 1. Wejście na zajęcia po dokonaniu wpłaty na miejscu lub dokonania zakupu drogą online.
 2. Karnet na zajęcia NIE upoważnia do wzięcia udziału w kursach I warsztatach znajdujących się w ofercie. Aktualne kursy i warsztaty znajdziecie w zakładce „Aktualności”.
 3. Zajęcia odbywają się od grup trzy osobowych. Informujemy, że od listopada 2019 zajęcia w grupach poniżej 3 osób nie będą się odbywać, w tej sytuacji karnet przedłuża się o 1 wejście, do wykorzystania w zależności od wielkości karnetu ( 4 wejścia o -6 dni, 8 wejść o 4 dni, open o 3 dni).
 4. W razie rezygnacji z uczestnictwa z kursów/warsztatów/wyjazdów nie dokonujemy zwrotów zadatków.
 5. W razie nieobecności na warsztatach/kursach opłaconej sumy nie można wykorzystać w ramach innych wydarzeń organizowanych  w Joga Balans.
 6. W wypadku zbyt niskiej liczby zgłoszeń na kurs/warsztat, Joga Balans ma prawo odwołania lub przełożenia terminu danego kursu/warsztatu. W tym wypadku Joga Balans dokonuje zwrotu wpłat w terminie 5 dni roboczych od daty powiadomienia o odwołaniu kursu/warsztatu.
JOGA BALANS - Kursy Ashtanga Vinyasa

Skontaktuj się z nami

Telefon

664 060 083

Adres

Ul. Sandomierska 17/7
02-567 Warszawa

Szkoła Jogi na Starym Mokotowie

[contact-form-7 id="26062" title="Formularz 1"]