fbpx

Joga Balans

Grafik

Dowiedź się więcej o naszych zajęciach oraz kursach. Sprawdź grafik. Przez nasz panel klienta  zapiszecie się na zajęcia i dokonacie opłaty za wybrany karnet oraz kursy

Regulamin Studia  JOGA BALANS  

 

 1. Studio zostaje otwarte na 10 minut przed zajęciami. W celu spokojnego przygotowania się do zajęć prosimy o przybycie 5-10 minut przed ich rozpoczęciem. Prosimy o punktualność.
 2. Wyciszamy telefon i nie wnoismy go na salę.
 3. W całym studio obowiązuje STREFA BEZ BUTÓW.
 4. Z uwagi na komfort zajęć osób praktykujących wstęp na salę w trakcie części medytacyjnej  jest niemożliwy. 
 5. Na zajęcia przychodzimy minimum dwie godziny po posiłku.
 6. Osoby przeziębione lub chore nie powinny przychodzić na zajęcia, aby nie zarażać innych osób praktykujących i nauczyciela.
 7. W trakcie praktyki nie należy pić. NIE WNOSIMY NAPOJÓW NA SALĘ.
 8. W sytuacji, gdy za drzwiami trwają zajęcia ściszamy głos rozmawiając w strefie przebieralni lub strefie wypoczynku.
 9. Osoby z problemami zdrowotnymi zobowiązane są o nim poinformować nauczyciela przed zajęciami.
 10. W razie zaistnienia nieprzewidzianych okoliczności studio Joga Balans nie bierze odpowiedzialności za negatywne dla zdrowia skutki ćwiczeń, jeśli ćwiczący nie poinformował nauczyciela o swoim stanie zdrowia.
 11. Joga Balans nie ponosi odpowiedzialności z tytułu nieszczęśliwych wypadków nie zawinionych bezpośrednio przez szkołę.
 12. W zajęciach mogą uczestniczyć osoby, które posiadają ważny karnet lub wnoszą jednorazową opłatę przed zajęciami.
 13. W przypadku niewykorzystania wejść w terminie ważności karnetu z przyczyn niezależnych od studia Jogi Balans karnet nie ulega przedłużeniu -odstąpienie od regulaminu możliwe będzie jedynie w wyjątkowych okoliczności, wówczas dodane zostaną max 2 wejścia do kolejnego karnetu (nowy karnet minimum 8 wejść) o ile nowy karnet zostanie wykupiony do 3 dni od chwili upływu daty ważności poprzedniego karnetu.
 14. W celu zarezerwowania miejsca w wybranej grupie, opłatę za kolejny okres na kontynuację zajęć jogi regulujemy ostatniego dnia karnetu aktualnego (w innym przypadku nie możemy zagwarantować miejsca w danej grupie).
 15. Obowiązuje wybór grupy. Każda praktykująca osoba wybiera swoją grupę lub więcej grup -deklarując chęć uczestnictwa w określonej ilości zajęć tygodniowo. Okazjonalnie możliwa zmiana grupy, tylko jeżeli są wolne miejsca w innej grupie.
 16. W celu korzystania z usług Szkoły osoba praktykująca będzie poproszona o podanie swoich danych osobowych niezbędnych wystawienia karnetu lub zapisania się na warsztaty organizowane przez Jogę Balans.
 17. Zajęcia odbywają się, jeśli nauczyciel nie postanowi inaczej, w grupie co najmniej 4 osobowej.
 18. Na zajęciach należy ćwiczyć na matach. Możliwe jest korzystanie z bezpłatnych mat dostępnych w Studio lub wypożyczenia mat wyższej jakości za opłatą 10 zł od zajęć. Ze względu na zachowanie higieny Szkoła rekomenduje zainwestowanie w zakup własnej maty.
 19. Uczestnictwo w zajęciach jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu i zobowiązaniem do jego przestrzegania. Szczegółowy regulamin na prośbę osoby ćwiczącej zostanie jej doręczony. W innym przypadku szczegółowy regulamin znajduje się do wglądu w szkole.

Karnety nie upoważniają do udziału w kursach i wydarzeniach specjalnych

Jeśli po raz pierwszy wybierasz się do nas na zajęcia pamiętaj, że zanim przyjdziesz po raz pierwszy musisz dokonać rezerwacji- telefonicznie lub mailowo, otrzymasz wtedy kod do drzwi. Zajęcia odbywają się od grup trzy osobowych. Informujemy, że od września 2019 zajęcia w grupach poniżej 3 osób nie będą się odbywać. 

Na zajęcia oznaczone w grafiku jako ZBIERAMY GRUPĘ oraz Kursy obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc oraz opłata pierwszych zajęć lub w przypadku kursów zadatku.

JOGA BALANS - Kursy Ashtanga Vinyasa

Skontaktuj się z nami

Telefon

664 060 083

Adres

Ul. Sandomierska 17/7
02-567 Warszawa

Szkoła Jogi na Starym Mokotowie

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez jogabalans.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)