Joga Korporacyjna i Indywidualnie

Uśmiechnięty i zrelaksowany pracownik, który cieszy się na myśl, że jutro poniedziałek?

Joga korporacyjna

Stres, pośpiech, sto rzeczy w tym samym czasie nie służy nikomu z nas. Pojawia się ból, potęgowany przez styl życia za biurkiem, spada efektywność. Pozytywne nastawienie i czerpanie przyjemności z pracy jest głównym motorem i motywatorem działań każdego z nas. Organizując swoim pracownikom przerwę jogową nie tylko udowodnisz mu, że jest dla ciebie ważny, ale również, że dbasz o jego zdrowie. Podziękuje ci swoim zaangażowaniem w sprawy firmy i będzie je sprawnie załatwiać. Podaruj mu jogę w przerwie, zamiast kawy. Wspólna aktywność pracowników to również świetne narzędzie integrowania zespołu i poprawy motywacji. Już jedna godzina ruchu w tygodniu przyniesie poprawę samopoczucia i zdrowia pracowników, wzrośnie też koncentracja ich uwagi, gdyż dotleniony organizm pracuje efektywniej. Joga pozwala wzmacniać centrum ciała oraz mięśnie posturalne odpowiadające za prawidłową postawę. Odpowiednie ćwiczenia sprzyjają wzrostowi siły, a dzieje się to dzięki wzmocnieniu umocowania gorsetu mięśniowego podtrzymującego kręgosłup. Jeśli interesujesz się tym jak zwiększyć wydajność twoich pracowników, jak poprawić atmosferę w pracy skorzystaj z naszej oferty zajęć jogi dla pracowników lub z warsztatów złożonych z kilku modułów ustalonych na miarę twoich potrzeb. Warsztaty Joga zamiast kawy, są autorskim programem bazującym na jodze terapeutycznej, medytacji i technikach oddechowych. Skontaktuj się z nami, opowiedz o tym czego potrzebujesz dla swoich pracowników, a my pomożemy Ci zwiększyć ich skuteczność, by wzrosło Twoje zadowolenie.


Zapisz się do nas już dziś!

Joga Warszawa Wilanów - Powsin
joga dla początkujących Warszawa Wilanów

Joga Indywidualnie

Jeśli Twoja praca uniemożliwia Ci uczestniczenie w cyklicznych zajęciach jogi, a Ty potrzebujesz odskoczni od natłoku codziennych zajęć i wciąż myślisz o jodze - jesteśmy tu po to, byś mogła/mógł rozwinąć matę już jutro! Nie wychodząc z domu, w bezpieczny sposób pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela jogi wejdziesz na jogową ścieżkę we własnym domowym zaciszu. Powodów dla których szukasz zajęć indywidualnych może być mnóstwo.
Szukasz sposobu na poradzenie sobie z nadmiernym stresem i napięciem? Lubisz komfort własnego mieszkania i nie chcesz przemieszczać się przez zakorkowane miasto? A może, masz chęć, by praktykować jogę w sposób najlepiej dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb lub po dłuższej przerwie spokojnie wrócić do formy? Cokolwiek by to nie było, dobrze, że tu jesteś, ponieważ wygląda na to, że to indywidualne zajęcia jogi są dla Ciebie optymalnym rozwiązaniem.

Skontaktuj się z nami i wspólnie ustalamy dzień i godzinę, która pasuje Ci najbardziej. Następnie przedstawimy wysoko wykwalifikowaną osobę z doświadczeniem, która po opłaceniu przez Ciebie pojedynczych zajęć lub pakietu zajęć skontaktuje się z Tobą i pojawi się u Ciebie, pod wskazanym adresem razem z matą i innymi potrzebnymi akcesoriami. Pamiętaj, że możesz też ćwiczyć razem z bliska osobą. Cena za zajęcia indywidualne zmienia się dopiero od 3 osoby!

Joga Balans
ul. Sandomierska 17
02-567 Warszawa