Joga Balans

Kursy jogi dla zaawansowanych i początkujących

Chcesz wejść na Ścieżkę Jogina i rozwijać się intensywnie czy spokojnie i stopniowo? Szukających intensywnych doznań oraz widocznych szybkich efektów zapraszamy na kursy jogi dla początkujących.
Najdynamiczniejszą formą i również terapeutyczną jest ASHTANGA joga na KURSIE ASHTANGI DLA POCZĄTKUJĄCYCH zrobicie  pierwszy milowy krok na ścieżce jogina.

Dla osób, które wolą nieco łagodniejsze praktyki polecamy KURS JOGI OGÓLNEJ, OFFICE YOGI, JOGI KRĘGOSŁUPA– dostępne w zależności od aktualnej oferty

Jeśli jednak chcesz ćwiczyć jogę, a nie masz chęci zobowiązywać się do regularności lub chcesz praktykować  łagodnie i od czasu do czasu przygotowaliśmy kierunkowskazy na dalsza drogę:

Vinyasa i Ashtanga joga dla początkujących w Warszawie i online

1

Wybierz dowolną  jogę dla początkujących. Może to być WSTĘP DO ASHTANGI albo joga ogólna dla początkujących. Możesz też wybrać się na jogę regeneracyjną oraz kręgosłupa, albo jeśli wolisz na slow jogę – wszystkie te zajęcia są dostosowane poziomem dla osób początkujących. Zajęcia te nie wymagają wcześniejszego udziału w kursach czy innych zajęciach, są dla osób całkowicie początkujących.

2

Następnym poziomem, jeśli już ćwiczysz albo w przeszłości praktykowałaś/eś jogę są zajęcia VINYASY FLOW i VINYASY energetyzującej. Tu potrzebna jest  świadomość ciała, wzmocnione ręce, brzuch i nogi, ale nadal się uczymy wielu asan dla początkujących I średniozaawansowanych, więc, wystarczy, że wasza przygoda z jogą trwa 6 tygodni, a już możecie próbować sił tutaj.

3

Osoby które skończyły kursy dla początkujących lub praktykują ASHTANGĘ od co najmniej 2 miesięcy zapraszamy na zajęciaAshtanga 1. Jeśli masz już doświadczenie w innych formach ruchu lub jogi – tutaj rozwiniesz swoją elastyczność i wzmocnisz się na głębszym poziomie.

4

Praktykujących dłużej oraz osoby płynnie wykonujące anasy i przejścia pierwszej serii aż do pozycji okrętu ( navasana) zapraszamy na zajęcia ASHTANGA 2 oraz ASTHANGA PSP

Chcesz praktykować inne formy jogi indywidualnej bądź regeneracyjnej, które pomogą Ci się wzmocnić?

JOGA OGÓLNA
DLA POCZATKUJĄCYCH

JOGA
KREGOSLUP-REGENERACJA

JOGA ASHTANGI
DLA POCZATKUJĄCYCH

ASHTANGA 1

INTRO ORAZ MYSORE

JOGA OGÓLNA

VINYASA FLOW

ASHTANGA 2

JOGA BALANS - Kursy Ashtanga Vinyasa

Skontaktuj się z nami

Telefon

664 060 083

Adres

Ul. Sandomierska 17/7
02-567 Warszawa

Szkoła Jogi na Starym Mokotowie

[contact-form-7 id="26062" title="Formularz 1"]