Joga Balans

kurs Jogi na miarę

Joga Indywidualna w warszawie

Jeśli Twoja praca uniemożliwia Ci uczestniczenie w cyklicznych zajęciach jogi, a mimo to potrzebujesz odskoczni od natłoku codziennych zajęć i wciąż myślisz o jodze – jesteśmy tu po to, byś mogła/mógł rozwinąć matę już jutro! Nie wychodząc z domu, w bezpieczny sposób pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela jogi wejdziesz na jogową ścieżkę we własnym domowym zaciszu. Powodów dla których szukasz zajęć indywidualnych może być mnóstwo.
Szukasz sposobu na poradzenie sobie z nadmiernym stresem i napięciem? Lubisz komfort własnego mieszkania i nie chcesz przemieszczać się przez zakorkowane miasto? A może, masz chęć, by praktykować jogę w sposób najlepiej dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb lub po dłuższej przerwie spokojnie wrócić do formy? Cokolwiek by to nie było, dobrze, że tu jesteś, ponieważ wygląda na to, że to indywidualne zajęcia jogi są dla Ciebie optymalnym rozwiązaniem.

Skontaktuj się z nami i wspólnie ustalamy dzień, godzinę, która pasuje Ci najbardziej. Cena zależna jest od miejsca dojazdu, ilości wykupionych zajęć. Napisz nam o swoich potrzebach, a przedstawimy Ci ofertę cenową. Następnie przedstawimy wysoko wykwalifikowaną osobę z doświadczeniem, która po opłaceniu przez Ciebie pojedynczych zajęć lub pakietu zajęć skontaktuje się z Tobą i pojawi się u Ciebie, pod wskazanym adresem razem z matą i innymi potrzebnymi akcesoriami.

Pamiętaj, że możesz też ćwiczyć razem z bliska osobą.

Joga regeneracyjna dla firm

Uśmiechnięty i zrelaksowany pracownik, który cieszy się na myśl, że jutro poniedziałek?

Stres, pośpiech, sto rzeczy na głowie w tym samym czasie nie służy nikomu z nas. Przejawia się to bólami kręgosłupa i głowy. Ciągłe zmęczenie i praca za biurkiem, obniża naszą efektywność. 

Pozytywne nastawienie i czerpanie przyjemności z pracy to główna siła motywująca działania. Jako pracodawca zorganizuj dla swoich pracowników przerwę jogową we współpracy ze szkołą jogi Joga Balans. To doskonały sposób na udowodnienie pracownikom, że są ważnym elementem Twojego zespołu, a Ty troszczysz się o ich zdrowie i samopoczucie. Odprężony pracownik z dodatkową energią i zaangażowaniem zajmie się sprawami firmy i rzetelnie wykona swoje zadania.

Do kawy w przerwie – podaruj mu trening jogi. Poprzez wspólną aktywność zespół doskonale się zintegruje i pogłębi swoje więzi, co z pewnością przełoży się pozytywnie na ich współpracę. Już jedna godzina ruchu w tygodniu przyniesie poprawę samopoczucia i zdrowia pracowników, wzrośnie też koncentracja ich uwagi, gdyż dotleniony organizm pracuje efektywniej. Joga pozwala wzmacniać centrum ciała oraz mięśnie posturalne odpowiadające za prawidłową postawę, która w pracy biurowej jest wyjątkowo narażona na przemęczenie. Odpowiednie ćwiczenia sprzyjają wzrostowi siły, a dzieje się to dzięki wzmocnieniu umocowania gorsetu mięśniowego podtrzymującego kręgosłup. 

Jeśli interesujesz się tym, jak zwiększyć wydajność twoich pracowników, jak poprawić atmosferę w pracy skorzystaj z naszej oferty zajęć jogi dla pracowników lub z warsztatów złożonych z kilku modułów ustalonych na miarę Twoich potrzeb. Warsztaty jogi dla firm są autorskim programem bazującym na jodze terapeutycznej, medytacji i technikach oddechowych. Skontaktuj się z nami, opowiedz o tym czego potrzebujesz dla swoich pracowników, a my pomożemy Ci zwiększyć ich skuteczność tak, aby razem z Tobą czerpali ze swojej pracy pełnię satysfakcji.

Impreza z jogą – Vinyasa i Power Yoga

Czy joga kojarzy Ci się tylko z dźwiękiem oddechu i statycznym trwaniem w pozycji? Myślisz, że można praktykować jogę na poważnie, ale z uśmiechem na twarzy, czerpiąc z niej to co może dać, jednak tym razem nie traktując jako medytacji I skupienia, ale jako źródła frajdy i poznania swoich możliwości? Zajęcia Vinyasa i Power Yoga są więc rozwiązaniem idealnym dla Ciebie.

Vinyasę i Power Yogę odróżnia to od innych styli, że są to odmiany dynamiczne, polegające na intensywnych przejściach pomiędzy kolejnymi asanami. Taka joga wzmocni ciało, a wysiłek uspokoi też umysł i przyczyni się do pełniejszych, niż zazwyczaj oddechów, co z kolei przełoży się na nasze samopoczucie. Praca z ciałem, ustawianie go w jogowych asanach może odbywać się przy muzyce jaką lubisz, a nawet z lampką dobrego wina, które poprawia ukrwienie. Impreza  z joga to nasz autorski program, dzięki któremu możesz miło i pożytecznie spędzić czas w gronie bliskich osób. Jesteśmy gotowi rozbudować go według Twoich potrzeb. Jeśli więc organizujesz wieczór panieński, urodziny albo firmową imprezę, a chcesz, by Twoi goście bawili się inaczej niż zwykle – skontaktuj się z nami. Dołożymy starań, aby wszyscy rozruszali ciała inaczej niż na klasycznym parkiecie. Dodatkowo na sesje imprezy z jogą zaopatrzamy się w kolorowe akcesoria, które urozmaicą zabawę. Gwarantujemy uśmiech zaskoczenia – joga może być świetną frajdą dla każdego.

Zajęcia warsztatowe

Odpowiadając na Wasze oczekiwania staramy się dostosować do tego, czego potrzebujecie. Przygotowaliśmy ofertę zajęć warsztatowych, które są fantastyczną opcją dla osób, które chcą zapoznać się z sekretami jogi wraz z grupą bliskich czy znajomych. Interesujecie się kilkoma podstawowymi asan? Chcielibyście opanować technikę wykonywania pozycji, tak, aby bezpiecznie i bezbłędnie praktykować jogę w swoim domu? Chcecie skupić się na wzmocnieniu postawy poprzez jogę regeneracyjną i kręgosłupa? Stwórzcie grupę co najmniej 4 osób i wybierzcie warsztaty.

Zajęcia warsztatowe mogą się odbyć w różnych miejscach – chociażby w miejskich parkach, ogrodach,twoim domu czy szkole i rzecz jasna w naszej szkole na Starym Mokotowie. Skontaktuj się z nami i zaplanuj najlepsze warsztaty jogi w Warszawie!

Jeśli masz znajomych i razem z nimi chciałabyś/chciałbyś poznać jakiś obszar jogi, który prawidłowo moglibyście wykonywać razem praktykując, ale nie chcecie popełniać błędów. A może chcecie poznać narzędzia jogi terapeutycznej, czy też nauczyć się otwierać klatkę piersiową i wzmacniać kręgosłup w jodze kręgosłupa, a może pracować z powięziami? Jesteśmy tutaj po to, by stworzyć specjalne skrojone na miarę warsztaty dla Ciebie i Twoich znajomych. Grupa minimalna to 4 osoby. Warsztaty mogą się odbyć w naszej szkole albo pod wskazanym adresem, może to być też ogród czy miejski park. Skontaktuj się z nami i sam stwórz warsztaty o jakich marzysz.

JOGA BALANS - Kursy Ashtanga Vinyasa

Skontaktuj się z nami

Telefon

664 060 083

Adres

Ul. Sandomierska 17/7
02-567 Warszawa

Szkoła Jogi na Starym Mokotowie

[contact-form-7 id="26062" title="Formularz 1"]