fbpx

Joga Balans

kurs Jogi na miarę

Joga Indywidualna w warszawie

Jeśli Twoja praca uniemożliwia Ci uczestniczenie w cyklicznych zajęciach jogi, a mimo to potrzebujesz odskoczni od natłoku codziennych zajęć i wciąż myślisz o jodze – jesteśmy tu po to, byś mogła/mógł rozwinąć matę już jutro! Nie wychodząc z domu, w bezpieczny sposób pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela jogi wejdziesz na jogową ścieżkę we własnym domowym zaciszu. Powodów dla których szukasz zajęć indywidualnych może być mnóstwo.
Szukasz sposobu na poradzenie sobie z nadmiernym stresem i napięciem? Lubisz komfort własnego mieszkania i nie chcesz przemieszczać się przez zakorkowane miasto? A może, masz chęć, by praktykować jogę w sposób najlepiej dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb lub po dłuższej przerwie spokojnie wrócić do formy? Cokolwiek by to nie było, dobrze, że tu jesteś, ponieważ wygląda na to, że to indywidualne zajęcia jogi są dla Ciebie optymalnym rozwiązaniem.

Skontaktuj się z nami i wspólnie ustalamy dzień, godzinę, która pasuje Ci najbardziej. Cena zależna jest od miejsca dojazdu, ilości wykupionych zajęć. Napisz nam o swoich potrzebach, a przedstawimy Ci ofertę cenową. Następnie przedstawimy wysoko wykwalifikowaną osobę z doświadczeniem, która po opłaceniu przez Ciebie pojedynczych zajęć lub pakietu zajęć skontaktuje się z Tobą i pojawi się u Ciebie, pod wskazanym adresem razem z matą i innymi potrzebnymi akcesoriami.

Pamiętaj, że możesz też ćwiczyć razem z bliska osobą.

JOGA korporacyjna

Uśmiechnięty i zrelaksowany pracownik, który cieszy się na myśl, że jutro poniedziałek?

Stres, pośpiech, sto rzeczy w tym samym czasie nie służy nikomu z nas. Pojawia się ból w kręgosłupie a nawet głowy, potęgowany stylem życia za biurkiem, spada efektywność. Pozytywne nastawienie i czerpanie przyjemności z pracy jest głównym motorem i motywatorem działań każdego z nas. Organizując swoim pracownikom przerwę jogową nie tylko udowodnisz mu, że jest dla ciebie ważny, ale również, że dbasz o jego zdrowie. Podziękuje ci swoim zaangażowaniem w sprawy firmy i będzie je sprawnie załatwiać. Podaruj mu jogę w przerwie, zamiast kawy. Wspólna aktywność pracowników to również świetne narzędzie integrowania zespołu i poprawy motywacji. Już jedna godzina ruchu w tygodniu przyniesie poprawę samopoczucia i zdrowia pracowników, wzrośnie też koncentracja ich uwagi, gdyż dotleniony organizm pracuje efektywniej. Joga pozwala wzmacniać centrum ciała oraz mięśnie posturalne odpowiadające za prawidłową postawę. Odpowiednie ćwiczenia sprzyjają wzrostowi siły, a dzieje się to dzięki wzmocnieniu umocowania gorsetu mięśniowego podtrzymującego kręgosłup. Jeśli interesujesz się tym jak zwiększyć wydajność twoich pracowników, jak poprawić atmosferę w pracy skorzystaj z naszej oferty zajęć jogi dla pracowników lub z warsztatów złożonych z kilku modułów ustalonych na miarę twoich potrzeb. Warsztaty Joga zamiast kawy, są autorskim programem bazującym na jodze terapeutycznej, medytacji i technikach oddechowych. Skontaktuj się z nami, opowiedz o tym czego potrzebujesz dla swoich pracowników, a my pomożemy Ci zwiększyć ich skuteczność, by wzrosło zadowolenie wszystkich.

Impreza z jogą

Czy joga kojarzy Ci się tylko z dźwiękiem oddechu i statycznym trwaniem w pozycji? Myślisz, że można praktykować jogę na poważnie, ale z uśmiechem na twarzy, czerpiąc z niej to co może dać, jednak tym razem nie traktując jako medytacji I skupienia, ale jako źródła frajdy i poznania swoich możliwości?

Vinyasę i Power Yogę odróżnia to od innych styli, że są to odmiany dynamiczne, polegające na intensywnych przejściach pomiędzy asanami. Taka joga nie musi być poważna, ale wzmocni ciało, a wysiłek uspokoi też umysł i przyczyni się do pełniejszych  niż zazwyczaj oddechów, co z kolei przełoży się na nasze samopoczucie.  Praca z ciałem, ustawianie go w jogowych asanach może też odbywać się przy muzyce jaką lubisz, a nawet z lamką wina (pobudzi ukrwienia).  Impreza  z joga to nasz autorski program, który możemy rozbudować według Twoich potrzeb. Jeśli więc, organizujesz wieczór panieński, urodziny albo firmową imprezę, a chcesz, by Twoi goście bawili się inaczej niż zwykle, albo, by rozruszali ciała inaczej niż się spodziewają na klasycznym parkiecie. Skontaktuj się z nami. Zapewniamy Cię, że  będziesz zaskoczona jaką frajdą może okazać się joga. Przywozimy ze sobą kolorowe akcesoria do dobrej zabawy. Szczegóły dla zainteresowanych przesyłamy w skrojonej na miarę ofercie.

Zajęcia warsztatowe

Jeśli masz znajomych i razem z nimi chciałabyś/chciałbyś poznać jakiś obszar jogi, być może interesuje Cię kilka podstawowych asan, które prawidłowo moglibyście wykonywać razem praktykując, ale nie chcecie popełniać błędów. A może chcecie poznać narzędzia jogi terapeutycznej, czy też nauczyć się otwierać klatkę piersiową i wzmacniać kręgosłup w jodze kręgosłupa, a może pracować z powięziami? Jesteśmy tutaj po to, by stworzyć specjalne skrojone na miarę warsztaty dla Ciebie i Twoich znajomych. Grupa minimalna to 4 osoby. Warsztaty mogą się odbyć w naszej szkole albo pod wskazanym adresem, może to być też ogród czy miejski park. Skontaktuj się z nami i sam stwórz warsztaty o jakich marzysz.

JOGA BALANS - Kursy Ashtanga Vinyasa

Skontaktuj się z nami

Telefon

664 060 083

Adres

Ul. Sandomierska 17/7
02-567 Warszawa

Szkoła Jogi na Starym Mokotowie

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez jogabalans.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)