Kurs Ashtangi na podwieczorek

KURS ASHTANGI NA PODWIECZOREK – DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Jeśli jesteś osobą o ciele sztywnym, opornym i myślisz o sobie, że jesteś leniwa/y lub też nie akceptująca/y swoich kształtów ten kurs jest dla Ciebie.  

Specjalnie dla Was stworzyliśmy kurs wprowadzający podany w sposób idealny dla osób nieoswojonych z ruchem.

Porzućcie swoje wyobrażenia i otwórzcie się na głęboką podróż do swojego wnętrza.

Zanim poznacie cały system przygotujemy ciało, koncentrując się na delikanym rozluźnieniu powięzi, rozciągnięciu mięśni i rozbudzeniu świadomości ciała. Zaraz potem poznacie oddech Ujjayi i poczujecie Waszą moc i pranę. Ułożone w sekwencję asany z pierwszej serii Ashtanga jogi pozwolą Wam zanurzyć się w system i jego terapeutyczne działanie.

TERMINY:

13.10, 15.10, 20.10, 22.10, 27.10, 29.10, 3.11, 5.11, 10.11, 12.11, 17.11, 19.11

Kurs obejmuje : 6 tygodni , czyli 12 spotkań 60 minutowych, łącznie 12 godzin praktyki.

Zajęcia w trakcie kursu odbywają się we wtorki I czwartki od 17.30-18.30.

SZCZEGÓŁOWY OPIS KURSU

  1. Przekażemy Ci solidną wiedzę, by przygotować Twoje ciało do praktyki Ashtanga jogi, co pozwoli Ci poczuć się pewnie i swobodnie w Twoim ciele.
  2. Poznasz  system oraz integralne elementy praktyki takie oddech Ujjayi, Drishti, Bandha.
  3. Nauczysz się wykonywać prawidłowo i bezpiecznie asany ze szczególnym uwzględnieniem pozycji, które niewłaściwie wykonane mogą prowadzić do kontuzji.
  4. Poznasz  zestaw pozycji jogi, który po właściwym poznaniu umożliwi Ci praktykę indywidualną, w domu, bez wsparcia nauczyciela. 
  5. Zrozumiesz czym są Vinyasy, przejścia pomiędzy pozycjami oraz  jak prawidłowo łączyć w nich ruch z oddechem, by we właściwy sposób oddychać podczas praktyki. 
  6. Poznasz pozycje podstawowe, służące rozgrzaniu oraz wzmocnieniu kręgosłupa, ramion oraz mięśni brzucha i nóg,
  7. Zrozumiesz technikę wykonania dwóch  Powitań słońca A i B.
  8. Z czasem będziemy dodawać ilość pozycji oraz stopień poziom zaawansowania.
  9. Na zajęciach stopniowo będziemy uczyć się pozycji stojących z sekwencji pierwszej serii. W bardzo dokładny sposób omówimy wszystkie pozycje stojące.  

DLA KOGO

Kurs ten jest dla wszystkich, chcących zrozumieć co w pełnym znaczeniu tego słowa oznacza „praktykować jogę” i czym jest sama praktyka, jednakże chcących podejść do niej w sposób łagodny dla swojego ciała. Nauczymy się praktykować i odczuwać własne ciało bez oczekiwań i wymagań. Podejdziemy do jogi z otwartością i zrozumieniem całej swojej istoty, umiejscowionej w naturze i stanowiącej integralną część uniwersum.       

PROWADZĄ:

Sophie Kobus oraz Sylwia Malanowska, certyfikowane nauczycielki Ashtanga Vinyasa Yoga

MISJA

Misją Studia Joga Balans jest nauczanie bezpiecznej jogi w kameralnych grupach. Ważne jest dla nas indywidualne podejście do każdego, ponieważ każda osoba ma inne ciało i inną historię życia. Dbamy nie tylko o Waszą kondycję, ale i pomagamy zbudować siłę kręgosłupa. Nauczymy Was nie tylko jak rozciągać mięśnie, ale jak pracując z Waszym ciałem zbliżyć się do sztuki koncentracji i medytacji. Razem uspokoimy myśli przywracając wewnętrzny balans. 

INWESTYCJA

450 zł

Ilość miejsc ograniczona ( max 10 osób). Każdy uczestnik powinien być wyposażony we własną matę. 

REZERWACJA:

Rezerwacji można dokonać wpłacając całość przez nasz system. Przycisk do systemu i opłaty znajduje się na górze tej strony. Istnieje też możliwość wpłaty zadatku w wysokości 250 zł na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników mailem: olga@jogabalans pl

Zadatek podlega zwrotowi jedynie, jeżeli ostatnie wolne miejsce zostanie uprzednio zarezerwowane przez inną osobę.

Konto: ING Śląski 64 1050 1025 1000 0090 9611 6125

Właściciel: Joga Balans

W temacie: Imię, Nazwisko, Ashtanga na podwieczorek

Wpłata zadatku równa jest z akceptacją naszego regulaminu dostępnego na stronie:

MIEJSCE

JOGA BALANS

Sandomierska 17

02-567 Warszawa

———————-

SKRÓCONY REGULAMIN KURSU

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach/kursach jest dokonanie wpłaty zadatku przed wydarzeniem. W razie rezygnacji z uczestnictwa nie dokonujemy zwrotów opłaconych wcześniej kursów/warsztatów. W razie nieobecności na warsztatach/kursach opłaconego karnetu nie można wykorzystać w ramach innych zajęć czy wydarzeń organizowanych w Joga Balans. UWAGA: Nie ma możliwości odrabiania nieobecności. Przed zakończeniem kursu można będzie nabyć karnet z 10% zniżką na zajęcia w naszym studio na następny miesiąc praktyki.

 

 

 

Zainteresowana/y kursem jogi w Warszawie?

 

 

 

JOGA BALANS - Kursy Ashtanga Vinyasa

Skontaktuj się z nami

Telefon

664 060 083

Adres

Ul. Sandomierska 17/7
02-567 Warszawa

Szkoła Jogi na Starym Mokotowie

[contact-form-7 id="26062" title="Formularz 1"]