Kurs espresso

SOBOTNI KURS DLA SPRAGNIONYCH PORANNEJ DAWKI ENERGII 

INFORMACJE

Kurs e(K)spresso to kurs na którym zaledwie w przeciągu 5 spotkań poznasz zasady praktyki Vinysa jogi.

Spotykamy się raz w tygodniu w soboty o 10.00-11.15.

5 spotkań- (terminy) 7.09, 14.09, 21.09, 28.09, 5.08.

OPIS

Kurs Vinyasa Jogi

5 tygodniowy kurs Vinyasa Jogi skierowany jest dla osób dla których aktywność fizyczna nie jest obca. Być może jesteś początkująca/y, a może dużo czasu minęło od Twojej ostatniej praktyki jogi? Najważniejsze, że nadal istnieje świadomość ciała i chęć jego lepszego poznania. Zajęcia prowadzone są w kameralnej grupie, liczącej max 10 osób, a atmosfera sprzyja zadawaniu pytań, nauce pracy z oddechem i wykonywaniu asan w dostosowanym do niezaawansowanej grupy tempie. Będziemy koncentrować się na podniesieniu naszych sił witalnych i płynącej w nas energii zwanej praną, poczujecie jej siłę, a dla chętnych, zaraz po praktyce- podwoimy moce wypijając wspólnie pyszne espresso. Będzie to też czas na podzielnie się uwagami, zadaniu pytań czy po prostu miłe powitanie zbliżającego się południa.

Zaczynamy w sobotę 7 września o godzinie 10.00.

Każde zajęcia trwają 75 minut praktyki oraz czas kawy 😊

Kurs obejmuje ponad 6 zegarowych godzin zawartych w 5 spotkaniach. 

PROGRAM KURSU:

Kurs trwa 5 tygodni. Na każdych zajęciach powoli budujemy stopień trudności, krok po kroku wprowadzając trudniejsze pozycje, ucząc się solidnych podstaw, wzmacniając i zwiększając zakresy ruchu.

W trakcie kursu poznasz podstawy Pranayamy, czyli nauki oddechu, poznasz podstawowe asany, nauczysz się w nich pracować z ciałem i jego zakresami. Na kursie uczymy się w rytmie jogi Vinyasa Flow, która łączy ruch z odpowiednio wykonanym wdechem i wydechem. Na kursie poziom zaawansowania wybranych asan jest to dostosowany ogólnego poziomu uczestników zajęć.

DLA KOGO

Dla każdego kto chciałby rozpocząć praktykę jogi lub zgłębić odpowiednią technikę wykonywania asan oraz kto chciałby wzmocnić ciało i umysł. Wiemy, że joga jest dla każdego.

CO TO JEST VINYASA?

Vinyasa oznacza dynamiczną, ale jednocześnie skoncentrowaną postawę. Klasyczne i statyczne asany są w tej odmianie jogi wykonywane dynamicznie, zawsze ruch skoordynowany jest z oddechem. Zatem nacisk kładziony jest na to, co dzieje się pomiędzy asanami, istotne są płynne przejścia z jednej pozycji do drugiej. Vinyasa uspokaja umysł, koncentruje go, ale też uelastycznia i wzmacnia ciało.

NAUCZYCIEL:

Olga Passia certyfikowany nauczyciel Vinyasa Ashtanga Jogi. Ukończyła kilka kursów I szkoleń nauczycielskich u znakomitych i doświadczonych nauczycieli m.in. Johna Scotta, Manju Pattabhi Joisa, Basi Lipskiej-Larsen, Philippy Asher, Przemka Nadolnego. Nadal rozwija się pod okiem najlepszych nauczycieli, docenia medytację oraz praktyki mindfulness, kształcąc się w tym kierunku. Pasjonatka podróży, kontaktów z ludźmi i świadomego ruchu. Obserwacje ze spotykań I podróży przelewa na przysłowiowy papier. Jest mamą niemalże dorosłego syna i wciąż niedojrzałego psa Toro 😊 Założycielka studia jogi- Joga Balans- istniejącej od 2016 roku, na Starym Mokotowie od lutego 2019.

MISJA

Misją Studia Joga Balans jest nauczanie bezpiecznej jogi w kameralnych grupach. Dla nas ważne jest indywidualne podejście do każdego, ponieważ każda osoba ma inne ciało i inną historię życia. Dbamy nie tylko o Waszą kondycję, pomagając zbudować siłę kręgosłupa, rozciągać mięśnie, ale też pracując z Waszym ciałem uczmy Was sztuki koncentracji i medytacji. Razem uspokoimy rozgadane myśli przywracając wewnętrzny balans.

MIEJSCE

Joga Balans

ul. Sandomierska 17

02-567 Warszawa

KOSZT – 370 zł

Ilość miejsc ograniczona ( max 10 osób) Zaliczka jest wymagana w celu potwierdzenia udziału w kursie oraz rezerwacji miejsca.

Rezerwacji można dokonać wpłacając 170 zł na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników mailem: olga@jogabalans.pl

Zaliczka podlega zwrotowi jedynie, jeżeli ostatnie wolne miejsce zostanie uprzednio zarezerwowane przez inną osobę.

Reszta kwoty płatna gotówką lun kartą płatniczą na miejscu przed zajęciami.

Konto: ING Śląski 64 1050 1025 1000 0090 9611 6125

Właściciel: Joga Balans

W temacie: Imie, Nazwisko, Sobotni Kurs Vinyasa 

 

 

 

 

Zainteresowana/y kursem jogi w Warszawie?

 

 

 

JOGA BALANS - Kursy Ashtanga Vinyasa

Skontaktuj się z nami

Telefon

664 060 083

Adres

Ul. Sandomierska 17/7
02-567 Warszawa

Szkoła Jogi na Starym Mokotowie

[contact-form-7 id="26062" title="Formularz 1"]