Kurs Vinyasa Flow

4 TYGODNIOWY KURS VINYASA JOGI

INFORMACJE

Vinyasa oznacza dynamiczną, ale jednocześnie skoncentrowaną postawę. Klasyczne i statyczne asany są w tej odmianie jogi łączone są ze sobą rozgrzewającymi i wzmacniającymi ciało przejściami. Ruch zawsze skoordynowany jest z płynnym oddechem między poszczególnymi pozycjami. Nacisk kładziony jest zarówno na same asany, jak i na to, co dzieje się pomiędzy nimi, istotne są tu płynne przejścia (flow) z jednej pozycji do drugiej. Vinyasa uspokaja umysł, koncentruje go, ale też uelastycznia i wzmacnia ciało.

TERMINY

6.10, 8.10, 13.10, 15.10, 20.10, 22.10, 27.10, 29.10

Godzina: 10:00-11.15 (lub 9:30 – 10:45, jeśli grupa będzie zainteresowana zmianą godziny)

OPIS

Kurs obejmuje : 4 tygodnie , czyli 8 spotkań 75  minutowych, łącznie 10 godzin praktyki. Kurs zacznie się przy minimalnej grupie 5 osób. Spotykamy się we wtorki i czwartki na 75 minut . Na każdych zajęciach powoli budujemy kolejny stopień trudności, krok po kroku wprowadzając trudniejsze pozycje, ucząc się solidnych podstaw, wzmacniając i zwiększając zakresy ruchu.

DLA KOGO

4 tygodniowy kurs Vinyasa Jogi skierowany jest dla osób, które miały już styczność z jogą lub są początkujące, a jednak mają ogólną świadomość swojego ciała na tyle, by rozumieć jego ograniczenia i ustawienia w nieskomplikowanych asanach. Zajęcia odbywają się  w kameralnej grupie, max 8 osób, atmosfera sprzyja zadawaniu pytań, nauce pracy z oddechem i wykonywaniu asan w dostosowanym do niezaawansowanej grupy tempie.

PROWADZI

Małgorzata Chrzanowska certyfikowana dyplomem RYT 200 Yoga Alliance, w stylu Vinyasa, Asthanga Yoga. Od wczesnej młodości związana ze sportem,  akrobatyką, szermierką, a od kilku lat zajmuje się wspinaczką skałkową i wysokogórską. W wolnym czasie zgłębia tajniki origami, maluje, szydełkuje i zawsze jest w ruchu.

INWESTYCJA

400 zł

Ilość miejsc ograniczona ( max 8 osób). Posiadamy maty w szkole do wypożyczenia jednak rekomendujemy, aby każdy uczestnik  był/ a wyposażony we własną matę.

REZERWACJA

Rezerwacji można dokonać wpłacając całość przez nasz system. Przycisk do systemu i opłaty znajduje się na górze tej strony. Istnieje też możliwość wpłaty zadatku w wysokości 250 zł na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników mailem: olga@jogabalans pl

Reszta kwoty w dniu rozpoczęcia kursu gotówką.

Zadatek podlega zwrotowi jedynie, jeżeli ostatnie wolne miejsce zostanie uprzednio zarezerwowane przez inną osobę.

Konto: ING Śląski 64 1050 1025 1000 0090 9611 6125

Właściciel: Joga Balans

W temacie: Imię, Nazwisko, Vinyasa Flow

Wpłata zadatku równa jest z akceptacją naszego regulaminu dostępnego na stronie.

MIEJSCE

JOGA BALANS

Sandomierska 17

02-567 Warszawa

———————-

SKRÓCONY REGULAMIN KURSU

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach/kursach jest dokonanie wpłaty zadatku przed wydarzeniem. W razie rezygnacji z uczestnictwa nie dokonujemy zwrotów opłaconych wcześniej kursów/warsztatów. W razie nieobecności na warsztatach/kursach opłaconego karnetu nie można wykorzystać w ramach innych zajęć czy wydarzeń organizowanych w Joga Balans. UWAGA: Nie ma możliwości odrabiania nieobecności. Przed zakończeniem kursu można będzie nabyć karnet z 10% zniżką na zajęcia w naszym studio na następny miesiąc praktyki.

 

 

 

Zainteresowana/y kursem jogi w Warszawie?

 

 

 

JOGA BALANS - Kursy Ashtanga Vinyasa

Skontaktuj się z nami

Telefon

664 060 083

Adres

Ul. Sandomierska 17/7
02-567 Warszawa

Szkoła Jogi na Starym Mokotowie

[contact-form-7 id="26062" title="Formularz 1"]