Powakacyjny kurs Ashtangi na miękkim wydechu

 POWAKACYJNY  KURS ASHTANGI NA MIĘKKIM WYDECHU

Specjalnie dla Was storzylismy kurs wprowadzący, do pięknej praktyki Ashtanga Jogi, podany w nietypowy, lekki i miękki sposób.

Porzućcie swoje wyobrażenia i otwórzcie się na głęboką podróż do swojego wnętrza.

Zanim poznacie cały system przygotujemy ciało, koncentrując się na delikanym rozluźnieniu powięźi, rozciągnięciu mięśni i rozbudzeniu świadomości ciała. Zaraz potem poznacie oddech Ujjayi i poczujecie Waszą moc i pranę. Ułożone w sekwencję asany z pierwszej serii Ashtanga jogi pozwolą Wam zanurzyć się w system i jego terapeutyczne działanie.

TERMINY:

07.09, 09.09, 14.09,16.09, 21.09, 23.09, 28.09, 30.09 

Kurs obejmuje : 4 tygodnie, czyli  8 spotkań, 2 razy w tygodniu po 1 godz. 15 min. Łącznie 10 godzin praktyki

Zajęcia w trakcie kursu odbywają się w poniedziałki i środy  godzinie 7.15 do 8.30.

SZCZEGÓŁOWY OPIS KURSU

 1. Przekażemy Ci solidną wiedzę, by przygotować Twoje ciało do praktyki Ashtanga jogi, co pozwoli Ci poczuć się pewnie i swobodnie w Twoim ciele.
 2. Poznasz  system oraz integralne elementy praktyki takie oddech Ujjayi, Drishti, Bandha.
 3. Nauczysz się wykonywać prawidłowo i bezpiecznie asany ze szczególnym uwzględnieniem pozycji, które niewłaściwie wykonane mogą prowadzić do kontuzji.
 4. Poznasz  zestaw pozycji jogi, który po właściwym poznaniu umożliwi Ci praktykę indywidualną, w domu, bez wsparcia nauczyciela. 
 5. Zrozumiesz czym są Vinyasy, przejścia pomiędzy pozycjami oraz  jak prawidłowo łączyć w nich ruch z oddechem, by we właściwy sposób oddychać podczas praktyki. 
 6. Poznasz pozycje podstawowe, służące rozgrzaniu oraz wzmocnieniu kręgosłupa, ramion oraz mięśni brzucha i nóg,
 7. Zrozumiesz technikę wykonania dwóch Powitań słońca A i B.
 8. Z czasem będziemy dodawać ilość pozycji oraz stopień poziom zaawansowania.
 9. Na zajęciach stopniowo będziemy uczyć się pozycji stojących z sekwencji pierwszej serii. W bardzo dokładny sposób omówimy wszystkie pozycje stojące.  

DLA KOGO

Kurs ten jest dla wszystkich, chcących zrozumieć co w pełnym znaczeniu tego słowa oznacza „praktykować jogę” i czym jest sama praktyka, szczególnie dla osób chcących podejść do jogi w sposób łagodny dla swojego ciała. Nauczymy się praktykować i odczuwać własne ciało bez oczekiwań i wymagań, z otwartością i zrozumieniem całej swojej istoty, umiejscowionej w naturze i stanowiącej integralną część uniwersum.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ

Zabierz wygodne ubranie do ćwiczenia, nie spożywaj posiłków później niż 2.5 godziny przed zajęciami

INWESTYCJA 

350  zł

Płatność 200 zł (zadatek) 

W dniu rozpoczęcia kursu dopłata 150 zł.

Zainteresowanych prosimy o informacje z zapytaniem drogą mailową.  Wpłata zadatku równa się z zaakceptowaniem regulaminu dostępnym poniżej w opisie oraz w wersji rozszerzonej na naszej stronie w zakładce regulamin. 

PROWADZI:

Olga Passia
Certyfikowany nauczyciel Ashtanga Vinyasa Jogi (RYT 200). Ukończyła kurs nauczycielski u wielu znakomitych i doświadczonych nauczycieli m.in. Johna Scotta, Manju Jois, Davida Keila, Basi Lipskiej i Beaty Darowskiej. Do 2017 roku mieszkała i uczyła jogi w Londynie, od maja 2017  prowadzi własną szkołę Joga Balans. Nadal wzbogaca swoją wiedzę na regularnych zajęciach i warsztatach (np. Nancy Gilgoff/Berlin, Greg Nardi/Florida oraz Faith Hunter/London) Olga jest również specjalistą PR, dziennikarką, pisarką, projektantką mody, podróżniczką, mamą, oraz wielbicielką fotografii i psa Toro.

MISJA

Misją Szkoły Joga Balans jest nauczanie bezpiecznej jogi w kameralnych grupach. Ważne jest dla nas indywidualne podejście do każdego, ponieważ każda osoba ma inne ciało i inną historię życia. Dbamy nie tylko o Waszą kondycję, ale i pomagamy zbudować siłę kręgosłupa. Nauczymy Was nie tylko jak rozciągać mięśnie, ale jak pracując z Waszym ciałem zbliżyć się do sztuki koncentracji i medytacji. Razem uspokoimy myśli przywracając wewnętrzny balans. 

MIEJSCE

JOGA BALANS

Sandomierska 17

02-567 Warszawa

Matę można wypożyczyć w szkole, zachęcamy jednak do korzystania z własnych mat.

Koszt maty na cały czas kursu to 80 zł. Maty są prane i dezynfekowane.

Max ilość osób na kursie: 12 osób

REZERWACJA:

Rezerwacji można dokonać wpłacając całość przez nasz system. Przycisk do systemu i opłaty znajduje się na górze tej strony. Istnieje również możliwość wpłaty zadatku w wysokości 200 zł  na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników mailem:olga@jogabalans pl. Zadatek podlega zwrotowi jedynie, jeżeli ostatnie wolne miejsce zostanie uprzednio zarezerwowane przez inną osobę.
Reszta kwoty płatna na miejscu przed zajęciami.

Konto: ING Śląski 64 1050 1025 1000 0090 9611 6125
Właściciel: Joga Balans
W temacie: Imie, Nazwisko,  kurs Ashtangi
Wyślij potwierdzenie na olga@jogabalans.pl

———————-
REGULAMIN WARSZTATÓW

 1. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach/kursach jest dokonanie wpłaty zadatku przed wydarzeniem
 2. W razie rezygnacji z uczestnictwa nie dokonujemy zwrotów opłaconych wcześniej kursów/warsztatów
 3. W razie nieobecności na warsztatach/kursach opłaconego karnetu nie można wykorzystać w ramach innych zajęć czy wydarzeń organizowanych w Joga Balans. UWAGA: Nie ma możliwości odrabiania nieobecności. Przed zakończeniem kursu można będzie nabyć karnet z 10% zniżką na zajęcia w naszym studio na nastepny miesiac praktyki.

 

 

 

 

 

 

 

Zainteresowana/y kursem jogi w Warszawie?

 

 

 

JOGA BALANS - Kursy Ashtanga Vinyasa

Skontaktuj się z nami

Telefon

664 060 083

Adres

Ul. Sandomierska 17/7
02-567 Warszawa

Szkoła Jogi na Starym Mokotowie

[contact-form-7 id="26062" title="Formularz 1"]