Majowe poranki z jogą

Poranny kurs „Majowe poranki z jogą”

KURS ASHTANGI DLA POCZĄTKUJĄCYCH

INFORMACJE

Kurs dla początkujących Ashtanga jogi „Majowe poranki z jogą” rozpoczyna się 10 maja, potrwa 4 tygodnie. W kursie mieści się 8 (osiem) godzin praktyki jogi. Spotykamy się dwa razy w tygodniu na 60 minut. Zajęcia odbywać się będą RANO w poniedziałki i środy od 7.30 do 8.30.

Podczas czterech tygodni poznasz czym jest niesamowity system Ashtanha jogi,  obejmujący terapeutyczny zestaw pozycji (asan) z połowy pierwszej serii Ashtanga Vinyasa Yoga. Ashtanga charakteryzuje się płynnymi przejściami pomiędzy pozycjami oraz energetyzującym oddechem. Metoda znana jest na całym świecie dzięki  jej terapeutycznym i uzdrawiającym efektom. Jeśli chcesz sama/sam doświadczyć jej dobrodziejstw dołącz do  kursu, a  rozpoczniesz  swoją praktykę Ashtangi w spokojny i bezpieczny sposób.

Solidne i szczegółowe przygotowanie do praktyki Ashtanga jogi, pozwoli wszystkim uczestnikom czuć się pewnie i swobodnie we własnym ciele. Uwaga: umiejętności łatwo dają się przenieść z maty do życia codziennego.

TERMINY

10.05, 12.05,17.05, 19.05, 24.05, 26.05, 31.05, 2.06

Godzina: 7.30 – 8.30

DLA KOGO

Kurs poranny   dla początkujących, to kurs dla wszystkich którzy ten rodzaj jogi znają dotąd tylko z nazwy albo artykułów w dedykowanych magazynach. Zapraszamy zarówno osoby silne, jak i wiotkie, ale zawsze gotowe i chętne do rozpoczęcia przygody z Ashtanga jogą.

Kurs stworzony jest dla osób, które nie znają jeszcze jogi i chcą wejść na jogową ścieżkę. Jest przeznaczony również dla tych, którzy znają, ale mają dłuższą przerwę w praktyce, czy też chcą pogłębić i odświeżyć swoją wiedzę i umiejętności pod okiem nauczyciela. Dla wszystkich młodych duchem i ciekawych nowych doświadczeń.

Ashtanga Vinyasa Yoga – kurs dla początkujących

INFORMACJE OGÓLNE

Majowy kurs dla poczatkujących to spotkania pełne uwagi skierowanej do wewnątrz, czas dla siebie, którego obecnie wszyscy bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy, nie tylko by nauczyć się jak uważne i bezpiecznie wykonywać asany, ale przede wszystkim, jak przyjrzeć się sobie dotykając swojego serca i duszy.

Z troski o zdrowie nas wszystkich nasze obecne kursy odbywają się w małych grupach max 8 osób. Tworzymy przestrzeń, w której zadbasz o siebie, pozyskacie równowagę oraz przyjemność, odnalezioną w fizycznym wysiłku.

 

PROGRAM KURSU MAJOWE PORANKI Z JOGĄ 

 1. Przekażemy Ci solidną wiedzę, by przygotować Twoje ciało do praktyki Ashtanga jogi, co pozwoli Ci poczuć się pewnie i swobodnie w Twoim ciele.
 2. Poznasz  system oraz integralne elementy praktyki takie oddech Ujjayi, Drishti, Bandha.
 3. Nauczysz się wykonywać prawidłowo i bezpiecznie asany ze szczególnym uwzględnieniem pozycji, które niewłaściwie wykonane mogą prowadzić do kontuzji.
 4. Poznasz  zestaw pozycji jogi, który po właściwym poznaniu umożliwi Ci praktykę indywidualną, w domu, bez wsparcia nauczyciela.  Warunkiem koniecznym jest jednak zrozumienie zasad wykonywania asan, oraz  właściwego ułożenia ciała w pozycji.
 5. Zrozumiesz czym są Vinyasy, przejścia pomiędzy pozycjami oraz  jak prawidłowo łączyć w nich ruch z oddechem, by we właściwy sposób oddychać podczas praktyki. 
 6. Poznasz pozycje podstawowe, służące rozgrzaniu oraz wzmocnieniu kręgosłupa, ramion oraz mięśni brzucha i nóg.
 7. Zrozumiesz technikę wykonania dwóch rodzajów Powitań słońca A i B.
 8. Z czasem będziemy dodawać ilość pozycji oraz stopień poziom zaawansowania.
 9. Na zajęciach stopniowo będziemy uczyć się pozycji stojących z sekwencji pierwszej serii. W bardzo dokładny sposób omówimy wszystkie pozycje stojące.  
 10. Uczestnicy kursu w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości będą mogli po zajęciach omówić każdą kwestię z nauczycielem.

PROWADZI

Olga Passia jest certyfikowanym nauczycielem Vinyasa Ashtanga – RYT 200 Alliance. Kurs nauczycielski RYT 200 z potrzeby doświadczenia i serca kończyła dwa razy. Po raz pierwszy świat Ashtangi poznawała pod okiem Basi Lipskiej, a następnie John Scott pomógł jej zdobyć pewność, że jest to praktyka, którą chce się dzielić z innymi. Swoje pierwsze kroki jako nauczyciel jogi stawiała w Londynie. Od tamtej pory wciąż pozostaje w procesie nauki, udoskonalając się u wielu znanych nauczycieli takich jak Manju Jois, Greg Nardi, David Keil, Kino MacGregor, Faith Hunter, David Swenson, Linda Munro. W 2017 założyła szkołę jogi Joga Balans w Warszawie.

MIEJSCE

JOGA BALANS

ul.Sandomierska 17

02-567 Warszawa

INWESTYCJA W KURS 4 TYGODNIOWY 380 zł

Ilość miejsc ograniczona ( max 8 osób). Zaliczka jest wymagana w celu potwierdzenia udziału w kursie oraz rezerwacji miejsca

Rezerwacji można dokonać wpłacając 200 zł na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników mailem: olga@jogabalans.pl

Zaliczka podlega zwrotowi jedynie, jeżeli ostatnie wolne miejsce zostanie uprzednio zarezerwowane przez inną osobę.

Reszta kwoty płatna gotówką na miejscu przed zajęciami.

Konto: ING Śląski 64 1050 1025 1000 0090 9611 6125

Właściciel: Joga Balans

W temacie: Imie, Nazwisko, Majowy poranek z jogą

Wyślij potwierdzenie na olga@jogabalans.pl

Jeśli grupa będzie zainteresowana istnieje możliwość przedłużenia kursu i rozpoczęcia następnego modułu kursu.

REGULAMIN WARSZTATÓW

 1. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach/kursach jest dokonanie opłaty kursu przed wydarzeniem.
  2. W razie rezygnacji z uczestnictwa nie dokonujemy zwrotów opłaconych wcześniej kursów/warsztatów. Zadatek przepada.
  3. W razie nieobecności na warsztatach/kursach opłaconego karnetu nie można wykorzystać w ramach innych wydarzeń organizowanych w Joga Balans. Nie przesuwamy też opłaty do wykorzystania w innym terminie.

UWAGA: Nie ma możliwości odrabiania nieobecności.

Przed zakończeniem kursu dla wszystkich uczestników można będzie nabyć karnety z 10% zniżką na wszystkie regularne zajęcia w naszej szkole.

 

 

 

Zainteresowana/y kursem jogi w Warszawie?

 

 

 

JOGA BALANS - Kursy Ashtanga Vinyasa

Skontaktuj się z nami

Telefon

664 060 083

Adres

Ul. Sandomierska 17/7
02-567 Warszawa

Szkoła Jogi na Starym Mokotowie

[contact-form-7 id="26062" title="Formularz 1"]