Moc kobiety

MOC JEST KOBIETĄ

Wyjazd dla początkujących i średnio zaawansowanych. Dla wszystkich kobiet – niezależnie od wieku, stopnia zaawansowania i kondycji.

Moc Jest Kobietą to intensywne 4-dniowe warsztaty, dzięki którym odkryjesz źródło swojej kobiecości, uwolnisz od wewnętrznych blokad i doświadczysz głębokiego procesu zmiany w oparciu o metodę Ashtangi oraz jogi stworzonej specjalnie dla kobiet.

Warsztaty oparte są o zasadę 1% teorii i 99 % praktyki. Przy pomocy Ashtangi wyruszysz na poszukiwanie uśpionego potencjału, zmysłowości, twórczości oraz naturalnego zmysłu kobiecej siły i natury. Specjalnie przygotowana na tę okazję autorska praktyka jogi Fly Goddness  doskonale łączy ruch z oddechem i ciało z duszą, co wpływa na zwiększanie koncentracji i uważności.

Podczas kilku dni warsztatowych skoncentrujemy się na energii obecnej w brzuchu, łonie i udach. Będziemy pracować nad ich otwarciem i uelastycznieniem. Zajęcia Vinyasa Fly Goddness umożliwią zniwelowanie napięć i likwidację stresu. Pomogą zrzucić z ciała i umysłu wiele narosłych przez lata, ograniczających warstw, a także obudzić w sobie silną, zdecydowaną kobietę.

Pranayama oczyści ciało z toksyn i obciążeń psychicznych, wzbogaci o spokój, balans, koncentrację oraz życiową energię znaną jako prana.

Poranne i wieczorne medytacje w towarzystwie ciszy pozwolą wyłączyć się, zwolnić tempo i zanurzyć się we własnym wnętrzu.

Termin: 16 – 20.06.2021

PROGRAM WYJAZDU

16.06.2021 – Środa

17:00 – 18:30   spotkanie organizacyjne oraz wspólna powitalna praktyka regeneracyjna

18:30 – 19:30   kolacja

20:30 – 21:15   techniki medytacyjne i medytacja 

17 – 19.06 – Czwartek – Niedziela 

7:30 – 9:00      poranna praktyka jogi (po wczesniejszym zgłoszeniu możłiwa praktyka 1 serii Ashtanga jogi pod przewodnictwem nauczyciela znana jako „Mysore”)

9:00                 śniadanie

14:00               obiad

17:00 – 19:00 tematyczne zajęcia warsztatowe (techniczne omówienie i praktyka wybranych pozycji jogi ogólnej lub techniki relaksujące i oddechowe oraz codzienna 45 minutowa praktyka „Fly Goddess” czyli vinyasa rozbudzająca energię kobiecą

19:00               kolacja

20:00               medytacja , pranayama, joga nidra, w zależności od dnia i nastroju

20..06. 2021 – Niedziela 

7:00 – 9:00      poranna praktyka jogi połączona z medytacją

9:00                 śniadanie

10:00 – 11:00 pakowanie

13:00 – 14:00 wyjazd

Jest to ramowy program wyjazdu. Godziny posiłków lub zajęć/warsztatów mogą przed/w trakcie wyjazdu nieznacznie się zmieniać. Wszystko jest uwarunkowane ilością osób i poziomem grupy oraz naszymi wspólnymi chęciami, potrzebami.

DLA KOGO

Dla wszystkich kobiet, zarówno silnych i wiotkich, ale gotowych i chętnych do rozpoczęcia przygody z jogą oraz tych, którzy chcą pogłębić swoją praktykę, poznać nowe narzędzia zadbania o swoje ciało jakie oferuje joga funkcjonalna. Dla  wszystkich młodych duchem i ciekawych nowych doświadczeń.

MIEJSCE

Stara Szkoła w Harszu, Harsz 25/5, 11-610 Pozezdrze, http://www.harsz.mazury.pl/

Stara Szkoła znajduje się w Harszu, wsi w północnej części Mazur – pomiędzy Giżyckiem a Węgorzewem. Jej okolice to przepiękne krajobrazy, a w tym lasy, jeziora (Dargin, Mamry, Święcajty), szlaki piesze i rowerowe. Obiekt posiada rekomendację MPR, czyli Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Stara Szkoła serwuje potrawy z własnej kuchni. Smacznie, pożywnie i zdrowo – to zasady, którymi kierują się właściciele. Guacamole, pasta z fasoli, wegański bigos czy pyszne koktajle owocowe i warzywne to jedynie namiastka tego, czym można się tam uraczyć. W kuchni nie obędzie się również bez mleka sojowego, migdałowego, tofu i świeżych – prosto z ogródka – warzyw i owoców.

Stara Szkoła ma klimatyczne 2-osobowe pokoje z łazienką i widokiem na jezioro, bocianie gniazdo lub sad. Do dyspozycji gości przez cały czas trwania warsztatów pozostaje piękna sala do jogi.

Ilość osób: max 14

PROWADZĄCA    

Olga Passia – certyfikowana nauczycielka Ashtanga Vinyasa Jogi (RYT 200). Ukończyła kurs nauczycielski u wielu znakomitych i doświadczonych nauczycieli m.in. Johna Scotta, Manju Joisa, Davida Keila, Basi Lipskiej-Larsen, Grega Nardi, Faith Hunter, Davida Swensona czy Lindy Munro. Olga do 2017 roku mieszkała i uczyła jogi w Londynie, a po powrocie do Polski otworzyła w Warszawie własną szkołę Joga Balans.


CENA I REZERWACJE

Cena za miejsce w pokoju 2 osobowym z łazienką: 1500 zł za osobę.

Cena obejmuje zajęcia, pakiet warsztatowy, wyżywienie oraz nocleg.

Dojazd na miejsce we własnym zakresie.

Rezerwacji można dokonać zapisując się na listę mailem, określając wybrany pokój na adres olga@jogabalans.pl oraz wpłacając zadatek w wysokości 500 zł.

Resztę kwoty należy uiścić przelewem na konto najpóźniej do 21 dni przed rozpoczęciem wydarzenia.

Konto: ING Śląski 64 1050 1025 1000 0090 9611 6125

Właściciel: Joga Balans

W temacie: Imię, Nazwisko, Moc kobiety

Uznaje się, że wpłata zadatku równoznaczna jest z akceptacją oferty, udziału w warsztatach wyjazdowych, jak i akceptacją regulaminu szkoły, programu wyjazdu oraz jego kosztów.

Zadatek podlega zwrotowi jedynie, jeżeli ostatnie wolne miejsce zostanie uprzednio zarezerwowane przez inną osobę. Uczestnikowi nie przysługuje zwrot jego świadczenia na rzecz organizatora z przyczyn, za które Organizator nie odpowiada.

Organizator może odwołać wydarzenie w przypadku, jeśli liczba osób będzie mniejsza niż 80% zaplanowanej liczny uczestników. Grupa minimalna 10 osób. Wielkość grupy to maksymalnie 14 osób.

Zapytania telefoniczne pod numerem 664 060 083

Zapraszamy!

Namaste

 

 

 

 

Zainteresowana/y kursem jogi w Warszawie?

 

 

 

JOGA BALANS - Kursy Ashtanga Vinyasa

Skontaktuj się z nami

Telefon

664 060 083

Adres

Ul. Sandomierska 17/7
02-567 Warszawa

Szkoła Jogi na Starym Mokotowie

[contact-form-7 id="26062" title="Formularz 1"]