Moc kobiety

MOC JEST KOBIETĄ

Uwolnij się od wewnętrznych blokad i doświadcz głębokiego procesu zmiany w oparciu o metodę Ashtangi oraz jogi stworzonej specjalnie dla kobiet. Intensywny 3-dniowy warsztat wyjazdowy pozwoli Ci powrócić do źródeł twojej kobiecości.

Co czeka Cię na warsztatach?

Warsztaty oparte są o zasadę „1% teorii, 99 % praktyki,, „. Wewnętrzna przemiana odbywa się poprzez pracę z ciałem i jego ograniczeniami. Dlatego poznacie najlepsze narzędzia, jakim jest Ashtanga oraz autorską praktykę jogi, skierowaną  na poszukiwanie uśpionego potencjału  zmysłowości, twórczości oraz naturalnego zmysłu kobiecej siły i natury.

Praktykując regenerującą Ashtangą,  połączycie ruch z oddechem, ciało z duszą i przypomnicie sobie czym jest świadomość ciała. Poranne i wieczorne medytacje oraz smakowanie ciszy pozwolą Wam wyłączyć się i zwolnić tempo życia, by zatopić się we własnym wnętrzu.

PROGRAM WYJAZDU
24.09. 2020 – Czwartek
16:00 – powitalny poczęstunek
17:00-18:30 – spotkanie organizacyjne oraz wspólna powitalna praktyka regeneracyjna
18:30-19:30 – kolacja
20:30-21:15 – techniki medytacyjne i medytacja 

25.09   i 26.09 – Piątek & Sobota
6.30 -9.00.  Praktyka pod przewodnictwem nauczyciela znana jako „Mysore” oraz  poranna praktyka Ashtangi dla początkujących

wysiłek+ pot+ motywacja (podział na grupy wg stopnia zaawansowania)

9.00 -10:00 – śniadanie
CZAS WOLNY
14.30 – obiad
17.00  – 17.45 zajęcia warsztatowe (przygotowanie do wybranych pozycji np. lotosu, navasany, skłonów oraz wzmacnianie mięśni brzucha, rozciąganie, techniki relaksujące i oddechowe, wygięcia do tyłu, pozycje balansowe)

17.45- 18.30 –   praktyka  „Fly Goddess” vinyasa rozbudzająca energię kobiecą

  1. 00 – 20.00 – kolacja
    20.15 – 21.00 – medytacja , pranayama, joga nidra, w zależności od dnia i nastroju J

27.09  – Niedziela   – wyjazd około 14:00
6.30 -9.00 – poranna praktyka Ashtangi
9:00-10:00 – śniadanie
10:00 – 11:00 – pakowanie
11.00 -12.30 – pożegnalna praktyka regeneracyjna oraz  Vinyasa Fly Goddess

13.00-13.30 – posiłek przed odjazdem
14.00 wyjazd

*Jest to ramowy program wyjazdu. Godziny posiłków lub zajęć/warsztatów mogą przed/w trakcie wyjazdu nieznacznie się zmieniać. Wszystko jest uwarunkowane ilością osób i poziomem grupy oraz naszymi wspólnymi chęciami, potrzebami.

Zajęcia Fly GODDESS umożliwiają zniwelowanie napięcia w ciele, likwidację  stresu w umyśle. Unikatowym doświadczeniem będzie uczucie zrzucenia ze swojego ciała i umysłu wielu narosłych przez lata, ograniczających warstw i obudzenie  w sobie silnej i zdecydowanej  kobiety.

Podczas trzech dni warsztatowych wydobędziesz z siebie siłę wojowniczki, siłę płynącą z ukrytej i ujarzmionej energii. Uśpionej choć nadal obecnej w twoim ciele: brzuchu, łonie i udach.  Otworzysz zamknięte  drzwi i odbierzesz twoje  jasne światło, które od zawsze należy do twojej kobiecości. Odzyskasz siłę, czar, pewność siebie oraz  niezmąconą wiarę we wszystko co robisz. Wyzwolisz swoją duszę, pozbawiając się obaw i ograniczeń.

Poprzez jogę, mantry i otwierające ciało vinyasy, otworzysz drzwi i wejdziesz w głąb własnej energii i siły twojej najczystszej i najdoskonalszej kobiecości. Tworząc własną ścieżkę, uzdrowisz swoją istotę: wysiłkiem, medytacją, rosnącą  uważnością  i samoświadomością.

W trakcie warsztatów poznasz  siłę swoich bioder, miejsca uśpionej energii, miękkość ud, ich  elastyczność. Pracować będziemy nad otwarciem tego obszaru uwalniając  łagodność, a zarazem zdecydowanie.

Oddech będzie stałym elementem rozpoczynającym i kończącym każdy dzień. Podczas medytacji zaprosisz do swojego umysłu jasność myśli, usuwając z niego niepotrzebne warstwy jakimi są splątane myśli, osądy i przekonania. Medytacja pozostawia w nas tylko to co istotne. Umożliwia wgląd w siebie, przeskanowanie swojego ciała i kontakt ze swoim ukrytym potencjałem oraz uśpioną kobiecością. Bogini nie pojawia się w was, ona jest, należy tylko dać jej przestrzeń, czas i pożywienie – a siła ta połączy się z wami i odkryjecie się na nowo.

Pranayama będzie doświadczeniem wyzwalającym w was  ogrom  i potęgę oddechu, czyszczącego nasze ciało z toksyn i obciążeń psychicznych. Doświadczeniem wzbogacającym o spokój, równowagę, koncentrację  i pobudzającym płyną, życiową energię,  znaną jako prana.

DLA KOGO
– Dla wszystkich kobiet, zarówno silnych i wiotkich, ale gotowych i chętnych do rozpoczęcia przygody z Ashtanga jogą oraz tych, którzy chcą pogłębić swoją praktykę, poznać nowe narzędzia umożliwiające  spotkanie siebie, jako kobiety- bogini. 1) Dla tych, które czują, że zgubiły siebie. Otwartych na ożywcze moce płynące z samego środka kobiecości. 2) Dla zawsze młodych duchem i ciekawych doświadczeń i wiedzy, choćby tego, czym są płynne ruchy Vinyasy i jakie zawierają w sobie elementy, co poruszają –( najgłębsze emocje, radosny śmiech, niepochamowany zachwyt etc.. )  Poziom będzie dostosowany do grupy: Ashtanga zarówno dla  poczatkujących jak i średniozaawansowanych,  zajęcia warsztatowe. Praktyka Fly Goddess będzie również dostosowana do możliwości uczestniczek.

POKOJE
Do Waszej dyspozycji oddajemy klimatyczne pokoje, z powodów nowych rozporządzeń wszystkie pokoje są 2 osobowe. W razie zainteresowania pokojami 1 osobowymi prosimy o kontakt. Zapraszamy do obejrzenia pokoi na stronie:

http://www.harsz.mazury.pl/pokoje/

KUCHNIA Guacamole, pasta z fasoli, wegański bigos czy pyszne koktajle owocowe i warzywne – to tylko namiastka tego, co wegańskim gościom serwuje Ania, która od prawie 30 lat jest wegetarianką, a od roku weganką.

W wegańskim zaciszu kuchni obowiązkowo króluje mleko sojowe, migdałowe, tofu oraz owoce i warzywa z własnego ogródka- wszystko po to, by pobyt w Starej Szkole był pełen wysublimowanego i zdrowego smaku.

 

SALA DO JOGI
Do naszej dyspozycji przez cały okres trwania warsztatów pozostaje piękna  sala do jogi.

ATRAKCJE Wieś Harsz położona jest w gminie Pozezdrze. Wieś Pozezdrze, oddalona od Harszu o 4 km, znajduje się na trasie Giżycko-Węgorzewo. W promieniu kilkunastu kilometrów znajduje się wiele miejsc wartych odwiedzenia: pas umocnień i bunkrów z II wojny światowej w Mamerkach, ostoja żubrów w Puszczy Boreckiej czy piramida-grobowiec w Rapie. Okolice Harszu to piękne krajobrazy I Wielkie mazurskie jeziora Dargin, Mamry, czy Święcajty znajdują się w odległości 2-3 kilometrów od Harszu. Lasy, jeziora, szlaki piesze i rowerowe i bociany to wizytówki tego miejsca.  Obiekt  posiada rekomendację MPR – Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

ADRES

Stara Szkoła w Harszu
Harsz 25/5, 11-610 Pozezdrze

PROWADZĄCA
Olga Passia
Certyfikowany nauczyciel Ashtanga Vinyasa Jogi (RYT 200). Ukończyła kurs nauczycielski u wielu znakomitych i doświadczonych nauczycieli m.in. Johna Scotta, Manju Jois, David, Keil, Basi Lipskiej i Beaty Darowskiej. Do 2017 roku mieszkała i uczyła jogi w Londynie, od maja 2017  prowadzi własną szkołę Joga Balans. Nadal wzbogaca swoją wiedzę na regularnych zajęciach i warsztatach (np. Nancy Gilgoff/Berlin, Greg Nardi/Florida oraz Faith Hunter/London) Olga jest również specjalistą PR, dziennikarką, pisarką, projektantką mody, podróżniczką, mamą, oraz wielbicielką fotografii i psa Toro.

NAUCZYCIEL ASYSTUJĄCY

Aneta Rusak –joga daje jej wewnętrzną równowagę, spokój, a zarazem dużo energii i pozytywne nastawienie do życia.  Praktykę jogi zaczęła 8 lat temu. Fascynuje ją praca z ciałem, dlatego rozpoczęła studia fizjoterapeutyczne. W 2019 roku ukończyła Kurs Nauczycielski RYT 200h Yoga Alliance.


CENA I REZERWACJE:

Do rezerwacji miejsca konieczna jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 400 zł.
Cena obejmuje zajęcia, pakiet warsztatowy, wyżywienie oraz nocleg
Miejsce w pokoju 2 osobowym z łazienką 1300 zł/cena za osobę

Dojazd na miejsce we własnym zakresie.

Rezerwacji można dokonać zapisując się na listę mailem określając wybrany pokój na adres: olga@jogabalans.pl  oraz wpłacając zadatek  w wysokości 400 zł. Resztę kwoty należy uiścić  przelewem na konto najpóźniej na 14 dni przed rozpoczęciem wydarzenia lub gotówką w dniu przyjazdu po wcześniejszym uzgodnieniu.

Konto: ING Śląski 64 1050 1025 1000 0090 9611 6125

Właściciel: Joga Balans

W temacie: Imię, Nazwisko Moc kobiety

Uznaje się, że jej wpłata zadatku równoznaczna z akceptacją oferty oraz udział w warsztatach wyjazdowych, jak i akceptacją programu wyjazdu oraz jego kosztów.

Zaliczka podlega zwrotowi jedynie, jeżeli ostatnie wolne miejsce zostanie uprzednio zarezerwowane przez inną osobę. Uczestnikowi nie przysługuje zwrot jego świadczenia na rzecz organizatora z przyczyn za które Organizator nie odpowiada.

Organizator może odwołać wydarzenie w przypadku jeśli liczba osób będzie mniejsza niż 80% zaplanowanej liczny uczestników. Grupa minimalna 12 osób. Wielkość grupy to maksymalnie 18 osób.

Zapytania telefoniczne pod numerem 664 060 083

Zapraszamy!

Namaste

 

 

 

Zainteresowana/y kursem jogi w Warszawie?

 

 

 

JOGA BALANS - Kursy Ashtanga Vinyasa

Skontaktuj się z nami

Telefon

664 060 083

Adres

Ul. Sandomierska 17/7
02-567 Warszawa

Szkoła Jogi na Starym Mokotowie

[contact-form-7 id="26062" title="Formularz 1"]