Office yoga

Office Yoga to kurs jogi skierowany do osób pragnących zapomnieć czym jest ból kręgosłupa spowodowany siedzącym trybem życia. Kurs skierowany jest zarówno do osób całkowicie początkujących jak i średniozaawansowanych, chcących zadbać o siłę pleców, wzmocnić mieśnie brzucha i cały gorset podtrzymujący rusztowanie naszego ciała jakim jest  kręgosłup. Poznacie zestawy asan, dostosowane stopniem zaawansowania do Waszych możliwości. Szczegółowo omówimy wybrane pozycje, które pod okiem nauczyciela pozwolą Wam zrozumieć ich zbawienny wpływ na proces wzmacniania mięśni i ogólne samopoczucie. 

Joga to droga do osiągnięcia fizycznej i duchowej równowagi. Współcześnie traktowana jest przede wszystkim jako doskonały system ćwiczeń, wykorzystywany nie tylko w różnych dyscyplinach sportowych, ale także w rehabilitacji.

Odpowiednie ustawienie ciała zwane w jodze asanami wzmocni mięśnie, poprawi kondycję i rozciągnie stawy. Regularna praktyka pozwala na uświadomienie sobie, jak dotkliwy dla naszego ciała jest siedzący tryb życia. Praca za biurkiem to ogromne przeciążenie dla naszego kręgosłupa. Dajmy mu odpocząć i popracujmy nad jego ruchomością.

Wszystkich spędzających dużo czasu w pozycji siedzącej zapraszamy na zajęcia „office yoga”, dedykowane naszym barkom, szyi i kręgosłupowi. Na zajęciach skupimy się na ich rozluźnieniu i uruchomieniu. Nie zapomnimy też wzmocnić brzucha i mięśni pleców, a nad całością czuwać będzie głęboki oddech, który pomoże nam również w uspokojeniu umysłu i relaksacji.

Kurs obejmuje: 11 spotkań 1 raz w tygodniu w piątki. Jedna sesja jogi to 75 min.

Łącznie ponad 14 godzin praktyki.

Kameralna grupa – maksymalna wielkość grupy to 10 osób. 

Zajęcia w trakcie kursu odbywają się w piątki o 7.15 do 8.30.

DLA KOGO

Kurs ten skierowany jest dla wszystkich, którym siedzący tryb pracy doskwiera lub stał się zmorą obciążającą kręgosłup, zmieniającą  postawę ciała i powodującą, że życie przestało pokazywać nam swoje barwy. Kurs przeznaczony jest dla tych, którzy chcą doświadczyć korzyści płynących z jogi dla ciała i umysłu. A także, dla tych, którzy chcą poczuć jak idealnym sposobem na ruch jest joga, jak buduje doskonałe samopoczucie, zbalansowany umysł i ładną sylwetkę. Poranna joga, uważna i regularna da Wam siłę na cały dzień. Zastrzyk energii poczujecie nie tylko za biurkiem, ale i w trakcie wykonywania codziennych czynności.

TERMINY:  4.10, 11.10,18.10, 25.10, (1.11 nie ma zajęć), 8.11, 15.11, 22.11, 29.11, 6.12, 13.12, 20.12

 

Uwaga: nieobecności na zajęciach kursu nie można odrobić w innym czasie. 

Kurs rozpocznie się w minimalnej grupie 6 osób, w przeciwnym wypadku wpłacony zadatek zostanie oddany w terminie 4 dni roboczych od daty planowanego rozpoczęcia kursu lub zostanie (po uzgodnieniu z uczestnikami) przesunięta data rozpoczęcia kursu.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ

Zabierz wygodne ubranie do ćwiczenia, nie spożywać posiłków później niż 2 godziny przed zajęciami

INWESTYCJA 

470  zł

Płatność 200 zł (zadatek)

W dniu rozpoczęcia kursu a.) dopłata całej kwoty  270 zł 

PROWADZI:

Ania Jagiellak, praktykująca jogę od kilku lat. Energię czerpie z asthangi, precyzję i dokładność odnajduje w hatha jodze, a odprężenie w vinyasie. Na macie najważniejsze jest dla niej bezpieczeństwo i komfort ćwiczących.

MISJA

Misją Studia Joga Balans jest nauczanie bezpiecznej jogi w kameralnych grupach. Ważne jest dla nas indywidualne podejście do każdego, ponieważ każda osoba ma inne ciało i inną historię życia. Dbamy nie tylko o Waszą kondycję, ale i pomagamy zbudować siłę kręgosłupa,  rozciągać mięśnie, a pracując z Waszym ciałem nauczymy Was sztuki koncentracji i medytacji. Razem uspokoimy myśli przywracając wewnętrzny balans. 

MIEJSCE

JOGA BALANS

  1. Sandomierska 17

02-567 Warszawa

Maty do jogi są do dyspozycji w cenie kursu.

Ilość miejsc ograniczona ( max 10 osób) Zaliczka jest wymagana w celu potwierdzenia udziału w kursie oraz rezerwacji miejsca

Rezerwacji można dokonać wpłacając 200  zł na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników mailem: olga@jogabalans. pl

Zadatek  podlega zwrotowi jedynie, jeżeli ostatnie wolne miejsce zostanie uprzednio zarezerwowane przez inną osobę, innych przypadkach zadatek jest bezzwrotny 

Konto: ING Śląski 64 1050 1025 1000 0090 9611 6125

Właściciel: Joga Balans

W temacie: Imie, Nazwisko, Office yoga

Wyślij potwierdzenie na olga@jogabalans.pl

 

 

 

 

 

Zainteresowana/y kursem jogi w Warszawie?

 

 

 

JOGA BALANS - Kursy Ashtanga Vinyasa

Skontaktuj się z nami

Telefon

664 060 083

Adres

Ul. Sandomierska 17/7
02-567 Warszawa

Szkoła Jogi na Starym Mokotowie

[contact-form-7 id="26062" title="Formularz 1"]