Weekendowy kurs dla osób średnio zaawansowanych

Weekendowy kurs jogi dla osób praktykujących Ashtanga Vinyasa Joga przeznaczony jest dla osób znających sekwencję asan stojących. Na kursie ugruntujemy oraz pogłębimy praktykę asan stojących oraz poznamy asany siedzące do pozycji navasany. Krok po kroku nauczymy się poprawnego wykonywania asan połączonych z vinyasą. Dodatkowo poznamy modyfikacje asan, które pozwolą nam na bezpieczne wykonywanie pozycji, by uniknąć bólu lub kontuzji.

Start: sobota 14.03  godz. 16:15-17:30

DLA KOGO:

Kurs przeznaczony dla osób praktykujących co najmniej sekwencję asan stojących Ashtanga Jogę. Zapraszamy osoby które uczestniczyły w kursie dla osób początkujących oraz osoby chcące pogłębić praktykę, dowiedzieć się jak prawidłowo wykonywać pozycje siedzące do navasany oraz jak modyfikować asany (pozycje) w razie uczucia dyskomfortu czy też niegotowości fizycznej lub mentalnej do wykonania pełnej pozycji.

SZCZEGÓŁOWY OPIS:

Na kursie wzmocnimy i uelastycznimy ciało, tak aby odpowiednio przygotować je do wykonywania kolejnych asan w serii. Będziemy szlifować technikę wykonywania asan stojących w połączeniu z Vinyasą (ruch połączony z oddechem).

Nauczymy się sekwencji asan siedzących od navasany. Będziemy pracować nad poprawnym wchodzeniem do pozycji oraz odpowiednim łączeniu ruchu z oddechem. Dowiemy się jak prawidłowo pracować w pozycji aby lepiej ją poczuć i pogłębić. Nauczymy się również jak modyfikować asany w razie kontuzji, tak aby były one dla nas bezpieczne i pozwoliły nam na szybki powrót do zdrowia. Nauczymy się również jak w asanach pracować z oddechem, bandhami oraz drishti (punkt koncentracji wzroku).

Nauczymy się różnych wariantów vinyasy siedzącej w zależności od naszych sił i możliwości.

Kurs ten ma celu rozwinięcie świadomej i uważnej praktyki ze szczególnym uwzględnieniem  oddechu, bandh oraz dristhi.

TERMINY:

Zajęcia odbywać się będą w soboty oraz niedziele w godz: 16:15-17:30

Start: sobota 14..03  Czas trwania zajęć: 75 min

Czas trwania kursu: 4 tygodnie

sobota. 14.03  niedziela. 15.03

sobota 21.03  niedziela 22.03

sobota 28.03 niedziela 29.03

sobota 4.04 niedziela 5.04

CENA:

350 zł

GRUPA:

Maksymalna wielkość grupy to 12 osób. Kurs rozpocznie się w minimalnej grupie 7 osób, w przeciwnym wypadku wpłacony zadatek zostanie oddany w terminie 4 dni roboczych od daty planowanego rozpoczęcia kursu lub zostanie (po uzgodnieniu z uczestnikami) przesunięta data rozpoczęcia kursu. Na kursie do waszej dyspozycji znajdziecie maty, a także różnorodne herbaty.

PROWADZĄCA:

Katarzyna Witkoś

Ashtangę Vinyasę Jogę ceni przede wszystkim za dyscyplinę i holistyczne podejście do człowieka. Powtarzalność sekwencji to dla niej wspaniała okazja do obserwacji zmian zachodzących w ciele, umyśle i emocjach. Pierwszy raz zetknęła się z Ashtangą w 2013 i z czasem stała się ona jej codzienną rutyną. Widząc wiele pozytywnych zmian jakie joga wprowadziła do jej życia, dziś Kasia z troską i pasją dzieli się tym z Wami.

Kasia o sobie „Do roli nauczyciela przygotowywałam się pod okiem Ewy Makowskiej, której asystowałam na zajęciach oraz na warsztatach wyjazdowych. Uczestniczyłam również w warsztatach wyjazdowych u Kino McGregor oraz praktykowałam u Saraswathi w Mysore w Shri K. Pattabhi Jois Ashtanga Yoga Institute w Indiach. Doktorat z chemii odstawiłam na półkę i całą swoją energię poświęcam rozwojowi jako masażystka oraz nauczycielka jogi. Kiedy akurat nie uczę ani nie masuje zapewne chodzę po górach, nurkuje lub jeżdżę na desce snowbordowej”.

 

———————-

REZERWACJA:

Rezerwacji można dokonać wpłacając całość przez nasz system. Przycisk do systemu i opłaty znajduje się na górze tej strony

lub możliwość wpłaty  zadatku 150 zł gotówką w recepcji szkoły lub na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników mailem: olga@jogabalans pl. Zadatek podlega zwrotowi jedynie, jeżeli ostatnie wolne miejsce zostanie uprzednio zarezerwowane przez inną osobę.
Reszta kwoty płatna na miejscu przed zajęciami.
Konto: ING Śląski 64 1050 1025 1000 0090 9611 6125
Właściciel: Joga Balans
W temacie: Imie, Nazwisko, Weekendowy kurs Ashtanga Joga
Wyślij potwierdzenie na olga@jogabalans.pl

———————-
REGULAMIN WARSZTATÓW

  1. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach/kursach jest dokonanie wpłaty zadatku przed wydarzeniem
    2. W razie rezygnacji z uczestnictwa nie dokonujemy zwrotów opłaconych wcześniej kursów/warsztatów
    3. W razie nieobecności na warsztatach/kursach opłaconego karnetu nie można wykorzystać w ramach innych zajęć czy wydarzeń organizowanych w Joga Balans. UWAGA: Nie ma możliwości odrabiania nieobecności. Przed zakończeniem kursu można będzie nabyć karnet z 10% zniżką na zajęcia w naszym studio na nastepny miesiac praktyki.

 

 

 

Zainteresowana/y kursem jogi w Warszawie?

 

 

 

JOGA BALANS - Kursy Ashtanga Vinyasa

Skontaktuj się z nami

Telefon

664 060 083

Adres

Ul. Sandomierska 17/7
02-567 Warszawa

Szkoła Jogi na Starym Mokotowie

[contact-form-7 id="26062" title="Formularz 1"]