Noworoczna promocja Intro + Mysore/Ashtanga open level

Jeśli chcesz praktykować Ashtangę, to najdoskonlaszą metodą nauki tego systemu jest praktyka zwana Mysore, od miasta w Indiach, kolebki tego wspaniałego, terapeutycznego systemu- uzdrawiającego ciało, umysł i duszę. Warunkiem uzdrawiającej przemiany jest jednak regularność. W Nowym Roku 2020 zapraszamy Cię na pierwszy miesiąc praktyki z nami w promocyjnej cenie. Na zajęciach Intro/Mysore zostaniesz wprowadzona/y krok po kroku, pod okiem doświadczonych nauczycieli, w świat Ashtangi. Promocja obejmuje również zajęcia Ashtaga Open Level. Osoby znające już sekwencję pierwszej serii Ashtanga jogi, znajdą w tej grupie przestrzeń i wsparcie nauczyciela, w postaci korekt oraz wskazówek bezpiecznego wykonywania asan.  Pogłebią również swoje umiejetności i zatopią się w medytacji w ruchu, łącząc się ze swoim oddechem i wewnętrznym skupieniem. 

Dlaczego warto regularnie praktykować Ashtangę?

  1. Stała sekwencja dostarcza mniejszego stopnia stymulacji dla umysłu. Chodzi o to, żeby się zatrzymać i być tu i teraz. Warto wykonywać asany, które znamy i które nie dostarczają nam ciągle nowych stymulacji.
  2. Zasady w praktyce Ashtanga jogi, kolejne asany zaczynamy wykonywać dopiero wtedy, gdy swobodnie opanujemy poprzednie. Wykonywanie ich nie powinno kojarzyć się z ekstremalnym wysiłkiem.
  3. Wykonując znaną sekwencję asan, możemy znacznie bardziej skupić się na tym co się dzieje w nas i w naszym ciele, które szybciej się rozwija, jeśli otrzymuje codziennie taką samą stymulację. Dzięki stałej, regularnej sekwencji, łatwo zaobserwować postęp.
  4. Wykonując codziennie lub regularnie tę samą sekwencję asan zauważamy jak działa nasz umsył i jakie schematy kierują naszym życiem. Czy łatwo się poddajemy, gdy coś nie wychodzi? Czy bardzo się porównujemy z innymi? Jak bardzo zależy nam na opinii innych? Czy unikamy, rzeczy które nam nie wychodzą? Czy wręcz przeciwnie mierzymy się ze swoimi słabościami? Czy czasami próbujemy się oszukiwać? Czy szukamy wymówek? Te same sposoby myślenia i reagowania, które pojawiają się w nas na macie, kierują też naszym życiem. Praktykując tę samą sekwencję możemy te schematy obserwować i zmieniać. To co zmienia się na macie zmienia się także w życiu codziennym.
  5. Korzyść niezaprzeczalna, to wpływ stałej sekwencji na szerko pojetą motywację – należy jedynie wpisać praktykę w plan dnia, a reszta planu stanie się prostsza do realizacji.

 

 

 

Zainteresowana/y kursem jogi w Warszawie?

 

 

 

JOGA BALANS - Kursy Ashtanga Vinyasa

Skontaktuj się z nami

Telefon

664 060 083

Adres

Ul. Sandomierska 17/7
02-567 Warszawa

Szkoła Jogi na Starym Mokotowie

[contact-form-7 id="26062" title="Formularz 1"]