Ashtanga II Promocja

Chcemy zaprosić Cię do regularnej praktyki systemu Ashtanga Vinyasa jogi. Jest to piękna praktyka, uzdrawiająca ciało, umysł i duszę, poczatkująca wiele zmian w życiu. Warunkiem uzdrawiającej przemiany jest jednak regularność. Dlatego na pierwszy miesiąc praktyki z nami zapraszamy Cię w niższej cenie. Będzie to dla Ciebie czas, by wdrożyć w swoje życie Ashtangę, czyniąc z niej element dnia, styl życia, jednak by to się zdarzyło potrzebujemy czasu. Spokojnie, ale z planem i zdrową konsekwencją, jednak bez poczucia winy, jeśli któregoś dnia się nie uda, czy też bez poczucia straty, jeśli zamiast na jogę zostaniecie z książką w domu.

WYŁACZNIE NA ZAJĘCIA ASHTANGA 2 na pierwszy miesiąc praktyki z nami proponujemy WAM 15 % zniżki na:

Karnety: open, 8 i 10 wejść oraz karnety 2 miesięczne.

Dlaczego warto regularnie praktykować Ashtangę?

  1. Stała sekwencja dostarcza mniejszego stopnia stymulacji dla umysłu. Chodzi o to, żeby się zatrzymać i być tu i teraz. Warto wykonywać asany, które znamy i które nie dostarczają nam ciągle nowych stymulacji.
  2. Zasady w praktyce Ashtanga jogi, kolejne asany zaczynamy wykonywać dopiero wtedy, gdy swobodnie opanujemy poprzednie. Wykonywanie ich nie powinno kojarzyć się z ekstremalnym wysiłkiem.
  3. Wykonując znaną sekwencję asan, możemy znacznie bardziej skupić się na tym co się dzieje w nas i w naszym ciele, które szybciej się rozwija, jeśli otrzymuje codziennie taką samą stymulację. Dzięki stałej, regularnej sekwencji, łatwo zaobserwować postęp.
  4. Wykonując niemalże codziennie tę samą sekwencję asan zauważamy jak działa nasz umsył i jakie schematy kierują naszym życiem. Czy łatwo się poddajemy, gdy coś nie wychodzi? Czy bardzo się porównujemy z innymi? Jak bardzo zależy nam na opinii innych? Czy unikamy, rzeczy które nam nie wychodzą? Czy wręcz przeciwnie mierzymy się ze swoimi słabościami? Czy czasami próbujemy się oszukiwać? Czy szukamy wymówek? Te same sposoby myślenia i reagowania, które pojawiają się w nas na macie, kierują też naszym życiem. Praktykując tę samą sekwencję możemy te schematy obserwować i zmieniać. To co zmienia się na macie zmienia się także w życiu codziennym.
  5. Korzyść niezaprzeczalna, to wpływ stałej sekwencji na szerko pojetą motywację – należy jedynie wpisać praktykę w plan dnia, a reszta planu stanie się prostsza do realizacji.

Zainteresowana/y?

JOGA BALANS

Skontaktuj się z nami

Telefon

664 060 083

Adres

Ul. Sandomierska 17/7
02-567 Warszawa

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez jogabalans.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)