Cykl warsztatów jogi ogólnej

 CYKL WARSZTATÓW JOGI OGÓLNEJ

Specjalnie dla Was stworzyliśmy cykl spotkań warsztatowych, który pomoże Wam zrozumieć czym jest joga oraz w przyjemny, bezpieczny sposób wejść na jej ścieżkę. Zapoznamy Was z wachlarzem asan bazowych, które pozwolą określić, w zależności od indywidualnych potrzeb, jakim obszarom należy poświęcić więcej troski. Praktykując jogę zawsze pogłębiamy kontakt ze swoim ciałem, a dzięki oddechowi i pranayamom odnajdujemy naszą intuicję, źródło mocy, kreatywności, radości.  Poprzez niektóre asany i medytację w ruchu uczymy się ugruntowania, bycia elastycznym i płynnym w ciele, a wraz z regularną praktyką również w umyśle.

TERMINY:

14.09,16.09, 21.09, 23.09, 28.09, 30.09, 05.10, 07.10.

Kurs obejmuje : miesięczną praktykę jogi,  łącznie 8 spotkań, 2 razy w tygodniu po 1 godz. 15 min. Łącznie  10 godzin praktyki.

Zajęcia w trakcie kursu odbywają się w poniedziałki i środy o godzinie 19.15 do 20.30. Kameralna grupa, maksymalna wielkość grupy to 10 osób. 

​SZCZEGÓŁOWY OPIS KURSU

 1. Nauczysz się wykonywać prawidłowo i bezpiecznie podstawowe asany obejmujące:
  • Otwieranie klatki piersiowej, barków
  • Otwieranie bioder
  • Wzmacnianie brzucha
  • Wzmacnianie ramion i nadgarstków, stóp i całych nóg
  • skręty tułowia- tzw. jogowy detox
  • uelastyczniające ciało
  • delikatne flow łączące Cię z Twoją wewnętrzną energią
 2. Zrozumiesz czym są Vinyasy, przejścia pomiędzy pozycjami oraz  jak prawidłowo łączyć w nich ruch z oddechem, tak, by we właściwy sposób oddychać podczas praktyki. 
 3. Nauczysz się wykonania dwóch Powitań słońca A i B.
 4. Zrozumiesz dlaczego ważne jest ustawienie miednicy w pozycjach stojących i siedzących.
 5. Poznasz podstawowe techniki odechowe -pranayamy bedące kluczem do wewnętrznego spokoju i medytacji.

DLA KOGO

Cykl warsztatów  przeznaczony jest dla wszystkich, chcących zrozumieć co w pełnym znaczeniu tego słowa oznacza „praktykować jogę” oraz poznanie terapeutycznych możliwości asan i płynących z nich korzyści. Joga ogólna skierowana jest do osób chcących poznać jogę w szerszym znaczeniu, nie zawężając się do jednego stylu.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ

Zabierz wygodne ubranie do ćwiczenia, nie spożywaj posiłków później niż 2.5 godziny przed zajęciami

INWESTYCJA 

350  zł

Płatność 200 zł (zadatek) 

W dniu rozpoczęcia kursu dopłata 150 zł.

Zainteresowanych prosimy o informacje z zapytaniem drogą mailową.  

Każdy uczestnik musi być wyposażony we własną matę. Koszt wypożyczenia maty na cały czas kursu to 80 zł. Maty są prane i dezynfekowane.

PROWADZI:

Olga Passia certyfikowany nauczyciel Vinyasa Ashtanga Jogi. Ukończyła kilka kursów I szkoleń nauczycielskich u znakomitych i doświadczonych nauczycieli m.in. Johna Scotta, Manju Pattabhi Joisa, Basi Lipskiej-Larsen, Philippy Asher, Przemka Nadolnego. Nadal rozwija się pod okiem najlepszych nauczycieli, docenia medytację oraz praktyki mindfulness, kształcąc się w tym kierunku. Pasjonatka podróży, kontaktów z ludźmi i świadomego ruchu.

MISJA:

Misją Szkoły Joga Balans jest nauczanie bezpiecznej jogi w kameralnych grupach. Ważne jest dla nas indywidualne podejście do każdego, ponieważ każda osoba ma inne ciało i inną historię życia. Dbamy nie tylko o Waszą kondycję, ale i pomagamy zbudować siłę kręgosłupa. Nauczymy Was nie tylko jak rozciągać mięśnie, ale jak pracując z Waszym ciałem zbliżyć się do sztuki koncentracji i medytacji. Razem uspokoimy myśli przywracając wewnętrzny balans. 

REZERWACJA:

Rezerwacji można dokonać wpłacając całość przez nasz system. Przycisk do systemu i opłaty znajduje się na górze tej strony. Istnieje też możliwość wpłaty zadatku w wysokości 200 zł na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników mailem: olga@jogabalans pl.

Zadatek podlega zwrotowi jedynie, jeżeli ostatnie wolne miejsce zostanie uprzednio zarezerwowane przez inną osobę.
Reszta kwoty płatna na miejscu przed zajęciami.

Konto: ING Śląski 64 1050 1025 1000 0090 9611 6125
Właściciel: Joga Balans
W temacie: Imię, Nazwisko, Cykl warsztatów
Wyślij potwierdzenie na olga@jogabalans.pl

———————-
REGULAMIN WARSZTATÓW

 1. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach/kursach jest dokonanie wpłaty zadatku przed wydarzeniem
 2. W razie rezygnacji z uczestnictwa nie dokonujemy zwrotów opłaconych wcześniej kursów/warsztatów
 3. W razie nieobecności na warsztatach/kursach opłaconego karnetu nie można wykorzystać w ramach innych zajęć czy wydarzeń organizowanych w Joga Balans. UWAGA: Nie ma możliwości odrabiania nieobecności.Przed zakończeniem kursu można będzie nabyć karnet z 10% zniżką na zajęcia w naszym studio na następny miesiąc praktyki.

 

 

 

 

 

 

 

Zainteresowana/y kursem jogi w Warszawie?

 

 

 

JOGA BALANS - Kursy Ashtanga Vinyasa

Skontaktuj się z nami

Telefon

664 060 083

Adres

Ul. Sandomierska 17/7
02-567 Warszawa

Szkoła Jogi na Starym Mokotowie

[contact-form-7 id="26062" title="Formularz 1"]