Dzika kobieta w Tobie

Kurs Vinyasy w zgodzie z żywiołami: ziemia, powietrze, woda, ogień

Dzika Kobieta w Tobie- 9 tygodniowy kurs Vinyasa jogi wzmacniającej kobiece połączenie z naszą prastarą naturą.

Ziemia, ogień, woda i powietrze odnajdziesz w porannym flow i ukrytej w Tobie energii.

Start 5.04 o 7.15 -8.30

TERMINY SPOTKAŃ: 5.4,12.4, 19.4, 26.4, 10.5, 17.5, 24.5,  31.5, 7.6

Ty jesteś wszystkim i wszystko jest Tobą.

Co czujesz w głębi swojego serca? Czy czujesz się jednością albo masz wrażenie, że gubisz się w swoim ciele, a może w sobie?  Zwolnij, oddychaj, poczuj. Zacznij od oddechu, poczuj powietrze przepływające poprzez nozdrza, spokój i ruch swojego ciała. 

Natura  daje Ci wszystko czego ci potrzeba, nadzieję, siłę, powietrze, miłość, więc wróć do niej i do swojej dzikości, do dzikości swojego serca. 

Porzuć na chwilę nieustanny bieg, pośpiech, ciągłe “muszę”. Odnajdź swoje korzenie, ugruntuj się głęboko w sobie, poczuj swoją siłę i wyciągnij swoje ciało w porannej Vinyasie w kierunku nieba. Napawaj się słońcem, wiatrem- czuj jak energia z ziemi w Tobie płynie i napełnia każdą komórkę twojego ciała.

Spotkania będą prowadzone według 5 żywiołów

Ziemia – praktyka skierowana  jest tu na ugruntowanie się, oddalanie tego co już jest niepotrzebne i co nam już nie służy, poszukanie wytrwałości. Za pośrednictwem asan znajdujemy  stabilność wzmiacniając ją w energetyzujących przejściach. Praca z żywiołem ziemi polegająca na ukorzenianiu, budowaniu siły i połączenia się z ziemią. ( stopy, miednica, punkty styku z podłożem) 

Woda – W około 70 % składamy się z wody, wciąż musimy nawadniać organizm, by zachować zdrowie i urodę. Uwolnij swoje wewnętrzne źródło mocy, by niczym nie ograniczone płynęło przez Twoje kanały nadi. Woda dociera do każdej najdrobniejszej komórki Twojego ciała, wypełnia Cię torując sobie drogę. Pozwól popłynąć sobie na tej fali. Doznaj płynności i miękkości swoich ruchów, rozluźnij ciało, niech stanie się źródłem samym w sobie. Pomóż, by wewnętrzny strumień zniwelował blokady, które uwolnią system limfatyczny od zatorów, a dzięki temu poczujesz harmonię i spokój. Poprzez prace w asanach pobudzających żywioł wody w Tobie obudź energię kobiecą jednocześnie zyskując równowagę i jasność umysłu.

Ogień – poprzez rozgrzewające asany, rozniecamy wewnętrzny ogień (agni)  otwierają się pory I powodujemy wzmożony efekt pocenia I wydzielanie toksyn, co z kolei uruchamia proces wzmacniania się. Spalamy stare problemy, usuwając je, by z kolejnym oddechem tworzyć nowe i odradzać się na nowo. Poprzez asany żywiołu ognia budujemy kreatywność, siłę, spontaniczność, dzikość I męski pierwiastek w kobietach, który powoduje, że podejmujemy się wyzwań z ciekawością i odwagą.

Powietrze – na kursie uczymy się oddychać, poznając właściwe techniki pranayam. Oddech, na którym skupiamy całą uwagę staje się z czasem naszą siłą. Dzięki niemu uczymy się opanowywać nasze emocje, złe żywioły w nas, ukierunkowujmy strumień myśli na spotkanie ze sobą, przyglądamy własnemu istnieniu i odpowiadamy na nurtujące nas pytania. Dzięki asanom równoważącym i ruchom, które zajmują przestrzeń szukamy swojego miejsca w życiu oraz w sobie. Poczujecie się lżej, odważniej, a zarazem stabilniej łącząc to uczucie z otwartym sercem, które otwierać będziemy poprzez wybrane asany otwierające nas na świat realny. Nauczymy się mówić, myśleć pozytywnie, nie oceniać I nie wartościować.

Eter –Jesteśmy łączącą się i przenikającą nas przez wszystkie komórki oraz struktury energią. Praca w asanach podniesie wibrację naszego ciała, jak i  uczucie sprawczości oraz wdzięczności.

Do praktyki asan dołączymy medytację, żeby jeszcze bardziej wzmocnić kontakt z swoim ciałem i świadomością, żeby dotrzeć do wszystkich ukrytych zakamarków swojego serca i połączyć się sama z sobą.

Jesteś jedynym źródłem siły, odpowiedzi, szczęścia i nieskończonej miłości.

Ty jesteś wszystkim i wszystko jest tobą – jesteś kobietą. 

DLA KOGO

Wspólna praktyka ukierunkowana na pozbycie się blokad ułatwi nam otworzenie się na siebie, swoje potrzeby i wewnętrzny głos. Uwolnisz się od wewnętrznych blokad i doświadcz głębokiego procesu zmiany w oparciu o autorski kurs Vinyasy, opracowany według naturalnych żywiołów. 9 spotkań  pozwoli Ci odkryć drogę do źródeł twojej dzikiej natury. 

Wewnętrzna przemiana odbywa się poprzez pracę z ciałem i jego ograniczeniami. Praktyka jogi, skierowana  na poszukiwanie uśpionego potencjału  zmysłowości, twórczości oraz naturalnego zmysłu kobiecej siły i natury.  Vinyasa joga gwarantuje giętkie ciało, pozytywne zmęczenie, dzięki któremu poczujecie uspokojenie umysłu i umocnienie ducha. Nie ma lepszego sposobu na rozpoczynanie nowego  etapu, niż wysiłek prowadzący poprzez skupienie do pustki, miejsca w którym spotykamy nasze ja. Z tego miejsca zaczynają się plany, nowe perspektywy i morze nowych możliwości.

PROWADZĄCA

Miroslava Curova – daje z siebie dokładnie tyle, ile jest w niej samej oraz czego sama na ścieżce jogi doświadcza. Za swojego przewodnika na nauczycielskiej ścieżce wybrała Jara Paveka, bezpośredniego ucznia Nancy Gilgoff i Manju Joisa. Za jeden ze sposobów rozwoju i wyrazem miłości do siebie uważa jogę. Joga dla Miry to wolność i odpowiedzialność za siebie, ale też czerpanie radości i przyjemności z codziennego życia. Joga jest przestrzenią i  radością, wyzwaniem, a jednocześnie akceptacją swojego ciała, umysłu i duszy. Oprócz jogi w życiu towarzyszą jej masaże, którymi się zajmuję w wolnym czasie. Jest nauczycielką Ashtanga jogi oraz Vinyasy.

MIEJSCE

Mala Atelier
u. Sandomierska 17
02-567 Warszawa

Uczestnicy kursu w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości będą mogli każdą kwestię przedyskutować z nauczycielem.

Maty do jogi są do dyspozycji w cenie kursu.

INWESTYCJA W KURS 9 TYGODNIOWY

390 zł

Ilość miejsc ograniczona ( max 12 osób)

Zaliczka jest wymagana w celu potwierdzenia udziału w kursie oraz rezerwacji miejsca

Rezerwacji można dokonać wpłacając 190  zł na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników mailem: olga@jogabalans.pl lub info@jogabalans.pl.

Zaliczka podlega zwrotowi jedynie, jeżeli ostatnie wolne miejsce zostanie uprzednio zarezerwowane przez inną osobę.

Reszta kwoty płatna gotówką na miejscu przed zajęciami.

Konto: ING Śląski 64 1050 1025 1000 0090 9611 6125

Właściciel: Joga Balans

W temacie: Imie, Nazwisko, kurs Vinyasy według żywiołów

Wyślij potwierdzenie na info@jogabalans.pl 

 

 

 

Zainteresowana/y kursem jogi w Warszawie?

 

 

 

JOGA BALANS - Kursy Ashtanga Vinyasa

Skontaktuj się z nami

Telefon

664 060 083

Adres

Ul. Sandomierska 17/7
02-567 Warszawa

Szkoła Jogi na Starym Mokotowie

[contact-form-7 id="26062" title="Formularz 1"]