Kurs online dla początkujących

 KURS ONLINE JOGI OGÓLNEJ DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Start 18 maja o 20.00

Mamy dla Was wyjątkową ,podyktowaną obecnymi warunkami, ofertę.

Cykl spotkań pomoże zrozumieć Ci czym jest joga. Skoncentrujemy się na dokładnym przyjrzeniu się ciału, jego możliwościom i ograniczeniom. Rozbudzimy świadomość ciała, która pozwoli nam na zrozumienie czym jest asana w ujęciu indywidualnym i jakich korzyści możemy się spodziewać od jogi.

Kurs zapewni Ci zestaw narzędzi, którymi z czasem pogłębiania praktyki będziesz mogła/mógł zarządzać w zależności od potrzeb na bierząco pojawiajacych się w ciele

Asany bazowe pozowlą Ci określić, w zależności od indywidualnych potrzeb, jakim obszarom powinnaś/eś poświęcić więcej troski. Cykl warsztatów zawierać będzie pozycje otwierające klatkę piersiową, wzmacniające ramiona i brzuch, rozciągajace boczne taśmy ciała, ale też nogi i plecy. Wzmocnimy i uelastyczimy zapomniany  fundament-  nasze stopy.

KURS OBEJMIE

 • 1 dowolne zajęcia online wg grafika
 • 7 godzin zajęć online
 • 1 wspólną praktykę „na żywo“ po zakończeniu stanu pandemii
 • możliwość dosyłania nam zdjęć asan, które sprawiają kłopot. Otrzymacie odpowiedzi oraz podpowiedzi w zalezności od indywodualnych potrzeb i ograniczeń.
 • dla chętnych na kontynuację zajęć stacjonarnych po kursie online proponujemy 15% zniżki na karnety w naszej szkole przy ul. Sandomierskiej 17.

TERMINY:

18.05, 20.05, 25,05, 27.05, 1.06, 3.06   Zajęcia w trakcie kursu odbywać będą  się w poniedziałki i środy od 20.00 do 21.00  

Kurs obejmuje : 3 tygodnie praktyki online oraz gratis 1 spotkanie na żywo (termin do wspólnego uzgodnienia)

SZCZEGÓŁOWY OPIS KURSU

 1. Nauczysz się wykonywać prawidłowo i bezpiecznie podstawowe asany obejmujące:
  • Otwieranie klatki piersiowej, barków
  • Otwieranie bioder 
  • Wzmacnianie brzucha
  • Wzmacnianie ramion i nadgarstków, stóp i całych nóg
  • skręty tułowia- tzw. jogowy detox
  • uelastycznisz ciało
  • poznasz flow łączące Cię z Twoją wewnętrzną energią
 1. Zrozumiesz dlaczego ważne jest ustawienie miednicy w pozycjach stojących i siedzących.
 2. Poznasz podstawowe techniki odechowe -pranayamy bedące kluczem do wewnętrznego spokoju i medytacji.

 

Praktykując jogę zawsze pogłębiamy kontakt ze swoim ciałem, dzięki oddechowi i pranayamom odnajdujemy naszą intuicję, źródło mocy, kreatywności, radości.  Poprzez niektóre asany i medytację w ruchu uczymy się ugruntowania, bycia elastycznym i płynnym w ciele co przekłada się z czasem na całe życie. Nie straszne będą już ociężałe nogi, spięty kark, ciężar spietych barków czy ból kręgosłupa, znając bazowe asany możesz reagować szybko własną, krótką codzienną praktyką – szybko i skutecznie opanowując rozwijajacy się ból.

​CENA   

280 zł (PROMOCJA: cena kursu stacjonarnego to 400 zł)  

Kameralna grupa – wielkość grupy to około 12 osób. Rekomendowane włączanie się na zajęcia online przez kamerkę, tak byście mogli skorzystać ze słownych korekt i porad. Kurs to zamknięta grupa w której pracujemy przez ściśle określony czas. Każda grupa ma  swoją własną, niepowtarzalną energię, dlatego grupy różnią się między sobą zarówno tempem fizycznego progresu jak i wewnętrzną dynamiką metafizyczną. Od dnia rozpoczęcia kursu grupy są zamknięte.

DLA KOGO:

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich, chcących zrozumieć co w pełnym znaczeniu tego słowa oznacza „praktykować jogę” oraz poznanie terapeutycznych możliwości asan i płynące z nich korzyści. Joga ogólna skierowana jest do osób chcących poznać jogę w szerszym znaczeniu, nie zawężając się do wybranego stylu. Każda joga wywodzi się z hatha jogi-  tradycyjnej indyjskiej jogi, bazującej głównie na pozycjach ciała czyli asanach oraz na kontroli oddechu (pranajama).  W cyklicznych spotkaniach nauczymy się praktykować i odczuwać własne ciało bez oczekiwań i wymagań. Podejdziemy do jogi z otwartością i zrozumieniem całej swojej istoty, umiejscowionej w naturze i stanowiącej integralną część uniwersum.   

PROWADZI:

Olga Passia certyfikowany nauczyciel Vinyasa Ashtanga Jogi. Ukończyła kursy i szkolenia nauczycielskie u znakomitych i doświadczonych nauczycieli m.in. Johna Scotta, Manju Pattabhi Joisa, Basi Lipskiej-Larsen, Philippy Asher, Davida Keila, Nancy Glitgoff. Pasjonatka świadomego ruchu, przez który poznajemy siebie. Założycielka studia jogi- Joga Balans- istniejącej od 2016 roku, na Starym Mokotowie od początku 2019.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ:

Ubierz się wygodne, by nie krępować ruchów, nie spożywać posiłków później niż 2.5 godziny przed zajęciami

Uwaga: nieobecności na zajęciach kursu nie można odrobić poza terminami w ramach kursu.

Kurs rozpocznie się w minimalnej grupie 8 osób, w przeciwnym wypadku wpłacony zadatek zostanie oddany w terminie 4 dni roboczych od daty planowanego rozpoczęcia kursu lub zostanie (po uzgodnieniu z uczestnikami) przesunięta data rozpoczęcia kursu.

MIEJSCE:

Joga Balans /platforma Zoom, linki będą widoczne w grafiku na stronie lub przesyłane na adres mailowy na 2 godziny przed każdym spotkaniem.

REZERWACJA: 

Rezerwacji można dokonać wpłacając kwotę 280  zł na konto lub po kliknięciu przycisku „Kup karnet”

Konto: ING Śląski 64 1050 1025 1000 0090 9611 6125

Właściciel: Joga Balans

W temacie: Imie, Nazwisko, kurs jogi online

Wyślij potwierdzenie na olga@jogabalans.pl

 

 

 

 

 

 

 

Zainteresowana/y kursem jogi w Warszawie?

 

 

 

JOGA BALANS - Kursy Ashtanga Vinyasa

Skontaktuj się z nami

Telefon

664 060 083

Adres

Ul. Sandomierska 17/7
02-567 Warszawa

Szkoła Jogi na Starym Mokotowie

[contact-form-7 id="26062" title="Formularz 1"]