fbpx

Joga Balans

Joga Balans w Warszawie – kilka słów o nas

Każdy z nas wie, jaka jest moc w tworzeniu czegoś, gdy kocha się to co się robi. Wielki jest potencjał przekazywania czegoś dalej czego poznanie stało się dla nas potężnym narzędziem do własnej przemiany. Joga ma moc terapeutyczną, ale by skorzystać z tej siły, musimy poczuć w sobie energię, która sprawi, że dyscyplina jakiej wymagać od nas będzie joga, będzie dla nas nie przymusem, a motorem napędowym.

Czuję wdzięczność za każdą osobę, którą poznaje na macie, która ufa mi i otwiera drzwi przede mną.  Stworzyłam miejsce Joga Balans, by móc dzielić się tym czym obdarowała mnie joga. Pomogę wam osiągnąć cele, jeśli sami je znacie. Jeśli jeszcze nie wiecie jakie one są, to obiecuję, że dzięki regularnej praktyce będzie regularna, to te cele podpowie Wam joga. Jest ogromna  moc w tworzeniu czegoś razem, układając witraż z naszych różnic. Nasze możliwości są podobne, nasze ułomności i słabości takie same, a my wciąż pozostaniemy inni. Dlaczego chcę uczyć jogi? Ponieważ postanowiłam skończyć różne kursy nauczycielskie  I zdobyłam dyplomy od światowej sławy nauczycieli. Odpowiedz brzmi: nie. Ja chcę przekazywać jogę dalej ponieważ sama od jogi dostaję wszystko czego szukałam w życiu. Miłości, przyjaciół, ale też radości z obdarowywania innych tym co mam. Dzięki naukom I rozwojowi wciąż na nowo poznaję ciało ludzkie, możliwości i wolę zmian jaką ono kryje w sobie.

Joga Balans

Nasza misja w szkole jogi w Warszawie

Szkoła Joga Balans to miejsce wyjątkowe. Tworzą ją ludzie, dla których joga stała się impulsem do rozwoju, sposobem na życie i postrzeganie świata. Nasi nauczyciele to prawdziwi pasjonaci, którzy kochają to co robią i poświęcają się sztuce jogi w całości. Poznanie jej, otworzyło dla nas kolejny życiowy etap, zbudowało nas na nowo. Chcemy wykorzystać potencjał, jakim nas wypełniła, przekazując tę moc naszym uczniom. Samodoskonaląc się, wciąż zgłebiamy tajniki ludzkiego ciała, umysłu i tego, jak obudzić wewnętrznego ducha spokoju.

Nasi jogini mają na swoim koncie ukończone liczne profesjonalne kursy i dyplomy zdobyte na szkoleniach u światowej sławy nauczycieli. Nie są to jednak osiągnięcia, które liczą się najbardziej. Dla nas liczy się każda nowa osoba, która obdarowując nas zaufaniem, pozwala wprowadzić się w świat otwartego umysłu, który gwarantuje joga. Kiedy pomagamy innym osiągać ich wewnętrzne cele, zrozumieć samego siebie, żyć w zgodzie ze swoją naturą – jest to nasz motor napędowy.

Każdy z nas jest inny, a jednak jesteśmy tacy sami. Mogłoby się wydawać, że to paradoks, lecz mimo wszystko, łączą nas wspólne możliwości, błędy czy słabości. Joga pozwoliła nam spełnić się i odnaleźć to, czego w życiu szukaliśmy, a Joga Balans w Warszawie pragniemy przekazać Wam naszą radość płynącą z tego pięknego rytuału. Odwiedzając naszą szkołę na Starym Mokotowie wyzwolicie w sobie energię, która pozwoli wam praktykować jogę z motywacją i dyscypliną.

Joga to terapia i choć nauczyciele jogi nie są terapeutami pomagamy budować siłę i elastyczność, a także wytrzymałość i koordynację ciała

Joga Balans

 

Olga Passia

Jestem założycielką i właścicielką szkoły jogi Joga Balans. Moja historia z jogą zaczęła się od poważnych problemów z kręgosłupem, miała ulżyć bólowi, a zmieniła moje życie. Porzuciałam projektowanie mody I dziennikarstwo telewizyjne, by oddać się zrozumieniu czym jest joga jak ją praktykować, by w pełni korzystać z jej terapeutycznego działania, a wszystko po to, by od 2016 móc uczyć. Jestem certyfikowanym nauczycielem Vinyasa Ashtanga Jogi RYT 200 Alliance. Do 2017 praktykowałam jogę i uczyłam jogi  w Londynie. Tam zdobyłam dyplomy u najznakomitszych nauczycieli światowej klasy (Johna Scotta, Manju Jois’a, Davida Keil’a, Kino MacGregor, Davida Swensona). Również pod okiem amerykańskiego nauczyciela Davida Keila ukończyłam szkolenie, które pomogło mi wzbogacić wiedzę z zakresu anatomii niezbędnej do zrozumienia ciała człowieka. Z radością I codziennie dzielę się moją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem.

Joga Balans

Nasza Przestrzeń

JOGA BALANS - Kursy Ashtanga Vinyasa

Skontaktuj się z nami

Telefon

664 060 083

Adres

Ul. Sandomierska 17/7
02-567 Warszawa

Szkoła Jogi na Starym Mokotowie

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez jogabalans.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)