Otwarte biodra

Wyrzuć stres przez otwarte biodra

 
Zapraszamy Was na warsztat, na którym będziemy uelastyczniać biodra, dzieki czemu zmniejszycie napięcie mięśniowe w obszarze stawów biodrowych i posladków, aktywizująć rownież wiele mało używanych mieśni i powiężi poczujecie ogromną ulgę i rozluźnienie. Dlaczego?
 
Z psychologicznego punktu widzenia biodra są ośrodkiem naszej seksualności i indywidualności. Emocje zapisane są w ciele, a wiele z tych negatywnych (smutek, strach, gniew) zapisanych jest własnie w naszych biodrach.
 
Otwieranie bioder nie oznacza tylko rozciągania – często może to być też uwolnienie emocji. Przedstawione na warsztatcie pozycje mogą przyczynić się do eksplozji emocji, kiedy ogromna część napięć uwięzionych w napiętych mięśniach miednicy zostanie uwolniona.
 
Dzięki asanom o wdzięcznych nazwach takich jak żółw, gołąb, żaba, jaszczurka, girlanda, związanany kąt i szczęśliwe dziecko doznacie nie tylko zmian na poziomie fizycznym, ale i poczujecie, jakby spadł z Was ciężar, który nosiliście zbyt długo.
 
Oczywiście siedzący tryb życia, codzienne napięcia i stres sprawiają, że biodra stają się sztywniejsze, a to z kolei może prowadzić do różnych dolegliwości bólowych, np. w kręgosłupie lędźwiowym. Otwarte biodra nie tylko pozwolą pogłębić praktykę jogi, ale także potrafią zmniejszyć lub zniwelować napięcia powodujące dyskomfort.
 
Zatem otwarte biodra to podstawa zdrowego kregosłupa, ułatiwają wykonanie wiele asan, a także są gawrancją zdrowia psychicznego i przepracowania traum czy też trudnych stresujących sytuacji z przeszłości.
 
Do kogo są skierowane warsztaty?
 
Warsztat dla początkujących i zaawansowanych. Dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć proces uwalniania się od traum, blokad, stresu. W sekwencji TRE (Trauma Releasing Exercises) przykłada się dużą wagę do pracy nad PSOAS (część mięśnia biodrowo lędźwiowego).
Dla wszystkich, którzy nie chcą tak szybko się zestarzeć. Jak twierdzą specjalistki od jogi twarzy, miednica jest połączona jest z żuchwą i bruzdami w okolicach nosa i ust. Rozluźniając biodra, działamy przeciwstarzeniowo.
 
Zajęcia odbędą 21 maja o godz. 19:00 i potrwają 90 min
 
Opłata za udział wynosi: 40 zł.
 
Spotkanie zostanie poprowadzone przez platformę ZOOM. Aby uzyskać dostęp do warsztatów należy zakupić karnet ( przycisk poniżej) lub
dokonać wpłat na poniższy numer konta, a następie przesłać potwierdzenia na maila: olga@jogabalans.pl
 
Konto: ING Śląski 64 1050 1025 1000 0090 9611 6125
Właściciel: Joga Balans
W temacie: biodra
 
 
Warsztaty poprowadzą wspólnie Olga Passia z Anetą Rusak
 
 
 

 

 

 

Zainteresowana/y kursem jogi w Warszawie?

 

 

 

JOGA BALANS - Kursy Ashtanga Vinyasa

Skontaktuj się z nami

Telefon

664 060 083

Adres

Ul. Sandomierska 17/7
02-567 Warszawa

Szkoła Jogi na Starym Mokotowie

[contact-form-7 id="26062" title="Formularz 1"]