Złap balans przed nocą

Złap balans przed nocą- wieczorny kurs dla początkujących

WRZEŚNIOWY KURS DLA POCZĄTKUJĄCYCH Z ELEMENTAMI WIEDZY O JODZE

ZŁAP BALANS PRZED NOCĄ

Kurs Ashtanga przeznaczony jest dla wszystkich osób, którym dotąd nie znany jest styl Ashtangi i dziś już pragną poznać i na własnym ciele doświadczyć korzyści oraz zagłębić się w meandry tej ośmiostopniowej ścieżki jogi. Kurs ten rozbudowany jest o dodatkowy czas na teoretyczne podstawy wiedzy dotyczącej systemu Ashtanga jogi. Na każdym spotkaniu poświęcimy kwadrans na zrozumienie jogi w szerszym aspekcie, podzielimy się z Wami wiedzą jak wdrożyć praktykę jogi w codzienne życie poza matą  oraz w jaki sposób podążać ścieżką jogi.

Zakończ dzień spowolniając pęd swoich myśli, wyciszając chaos, zacznij pracę od łagodnego wzmocnienia mięśni, stawów i kośćca. Zadbaj o zdrowie, zbalansuj ciało i umysł. Poświęć sobie czas przed snem oferując oddech, elastyczne ciało i spokój wewnętrzny. Przekonasz się, że joga da Ci energię, która nazajutrz nadal pracować będzie na Twoją korzyść; uspokoi nerwy i spowoduje, że kolejny dzień będzie Twoim lepszym dniem.

Kurs obejmuje 8 godzin praktyki, 2 godziny teorii jogi. 

TERMINY

Spotykamy się we wtorki i czwartki o 18.30 do 19.45 ( 75 min)

Daty spotkań  17.09, 19.09, 24.09, 26.09, 1.10, 3.10, 8.10, 10.10

SZCZEGÓŁOWY OPIS

Przekażemy Ci solidną wiedzę, by przygotować Twoje ciało do praktyki Ashtanga jogi, co pozwoli Ci poczuć się pewnie i swobodnie w Twoim ciele.
Poznasz  system oraz integralne elementy praktyki takie oddech Ujjayi, Drishti, Bandha.

Nauczysz się wykonywać prawidłowo i bezpiecznie asany ze szczególnym uwzględnieniem pozycji, które niewłaściwie wykonane mogą prowadzić do kontuzji.
Poznasz  zestaw pozycji jogi, który po właściwym poznaniu umożliwi Ci praktykę indywidualną, w domu, bez wsparcia nauczyciela.  Warunkiem koniecznym jest jednak zrozumienie  zasad wykonywania asan, oraz  właściwego ułożenia ciała w pozycji.

Zrozumiesz czym są Vinyasy, przejścia pomiędzy pozycjami oraz  jak prawidłowo łączyć w nich ruch z oddechem, by we właściwy sposób oddychać podczas praktyki.

Poznasz pozycje podstawowe, służące rozgrzaniu oraz wzmocnieniu kręgosłupa, ramion oraz mięśni brzucha I nóg,
Zrozumiesz technikę wykonania dwóch rodzajów Powitań słońca A i B.

Z czasem będziemy dodawać ilość pozycji oraz stopień poziom zaawansowania.

Na zajęciach stopniowo będziemy uczyć się pozycji stojących z sekwencji pierwszej serii. W bardzo dokładny sposób omówimy wszystkie pozycje stojące.

Uczestnicy kursu w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości będą mogli po zajęciach omówić każdą kwestię z nauczycielem.

Opanujesz co najmniej dwie podstawowe techniki Pranayam, służące jako podstawa w nauce oddechu oraz medytacji.

Poznasz modyfikowaną sekwencję końcową.

Kursy to zamknięte grupy w których pracujemy przez ściśle określony czas. Każda grupa ma  swoją własną, niepowtarzalną energię, dlatego grupy różnią się między sobą zarówno tempem fizycznego progresu jak i wewnętrzną dynamiką metafizyczną. Od dnia rozpoczęcia kursu grupy są zamknięte.

DLA KOGO

Kurs Ashtanga dla początkujących jest dla wszystkich, chcących zrozumieć co w pełnym znaczeniu tego słowa oznacza „praktykować jogę” i czym jest sama praktyka.  Również dla tych, którzy chcą doświadczyć korzyści, nauczyć się technik oddechowych, będących kwintesencją praktyki. A także, dla tych, którzy chcą poczuć jak idealnym sposobem na ruch jest joga, jak buduje doskonałe samopoczucie, zbalansowany umysł i ładną sylwetkę.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ

Zabierz wygodne ubranie do ćwiczenia, nie spożywać posiłków później niż 2-3  godziny przed zajęciami

INWESTYCJA 

400 zł

PROWADZI

Olga Passia  certyfikowany nauczyciel Vinyasa Ashtanga Jogi (RYT 200 Alliance). Ukończyła kurs nauczycielski u wielu znakomitych i doświadczonych nauczycieli m.in. Johna Scotta, Manju Pattabhi Joisa, Basi Lipskiej. Nadal rozwija się pod okiem najlepszych nauczycieli, którzy są jej inspiracją.

MISJA

Misją Studia Joga Balans jest nauczanie bezpiecznej jogi w kameralnych grupach. Ważne jest dla nas indywidualne podejście do każdego, ponieważ każda osoba ma inne ciało i inną historię życia. Dbamy nie tylko o Waszą kondycję, ale i pomagamy zbudować siłę kręgosłupa,  rozciągać mięśnie, a pracując z Waszym ciałem nauczymy Was sztuki koncentracji i medytacji. Razem uspokoimy myśli przywracając wewnętrzny balans.

GRUPA

Maksymalna wielkość grupy to 12 osób.
Kurs rozpocznie się w minimalnej grupie 7 osób, w przeciwnym wypadku wpłacony zadatek zostanie oddany w terminie 4 dni roboczych od daty planowanego rozpoczęcia kursu lub zostanie (po uzgodnieniu z uczestnikami) przesunięta data rozpoczęcia kursu.

Na kursie do waszej dyspozycji znajdziecie maty, a także różnorodne herbaty.

REZERWACJA

Rezerwacji można dokonać wpłacając 150 zł gotówką w recepcji szkoły lub na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników mailem: olga@jogabalans.pl.

Zadatek  podlega zwrotowi jedynie, jeżeli ostatnie wolne miejsce zostanie uprzednio zarezerwowane przez inną osobę.

Reszta kwoty płatna gotówką na miejscu przed zajęciami.

Konto: ING Śląski 64 1050 1025 1000 0090 9611 6125

Właściciel: Joga Balans

W temacie: Imie, Nazwisko, Kurs dla początkujących wrzesień
Wyślij potwierdzenie olga@jogabalans.pl

REGULAMIN WARSZTATÓW

1. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach/kursach jest dokonanie wpłaty zadatku przed wydarzeniem
2. W razie rezygnacji z uczestnictwa nie dokonujemy zwrotów opłaconych wcześniej kursów/warsztatów
3. W razie nieobecności na warsztatach/kursach opłaconego karnetu nie można wykorzystać w ramach innych wydarzeń organizowanych  w Joga Balans

UWAGA: Nie ma możliwości odrabiania nieobecności.

Przed zakończeniem kursu dla wszystkich uczestników można będzie nabyć karnety z 10% zniżką na wszystkie zajęcia w naszym studio.

 

 

 

Zainteresowana/y kursem jogi w Warszawie?

 

 

 

JOGA BALANS - Kursy Ashtanga Vinyasa

Skontaktuj się z nami

Telefon

664 060 083

Adres

Ul. Sandomierska 17/7
02-567 Warszawa

Szkoła Jogi na Starym Mokotowie

[contact-form-7 id="26062" title="Formularz 1"]