Zoga

ZOGA to  kurs dla ludzi ciekawych siebie i swoich dotąd nieodkrytych możliości 

Zoga to połączenie Vinyasy i jogi powięziowej, wprowadzająca wielowektorowy ruch tam, gdzie się go nie spodziewamy. Jest nową formą jogi jakiej jeszcze nie znacie. Bazuje na asanach jogi, wykorzystując zasady Integracji Strukturalnej (metoda fizjoterapeutyczna przywracająca prawidłowe ustawienie ciała względem działania grawitacji) oraz ruch wielokierunkowy. Stworzona po to, aby przywrócić naturalny, fizjologiczny ślizg pomiędzy poszczególnymi warstwami powięzi i mięśni w naszym ciele.

Jesteśmy stworzeni tak, aby funkcjonować i poruszać się w ściśle określonych kierunkach, ograniczeni możliwościami naszego ciała. Żyjąc w świecie pełnym wyzwań i stresów nakładamy na nasze ciało coraz to nowe blokady, ograniczając je. 

Choćby poprzez wielogodzinne pozostawanie w jednej pozycji (często nieprawidłowej) oraz utrwalone wzorce ruchowe nasze naturalne możliwości zostają znacznie zaburzone.

Zoga daje możliwość powrotu do naszych naturalnych zakresów ruchu i poczucia swobody we własnym ciele.

Dodatkowo dzięki nauce jogi powięźiowej i strukturalnej uczymy się świadomego ruchu, który pozwala nam na zweryfikowanie naszego sposobu poruszania się (lub też bezruchu -siedzenia/stania) i opanowania od nowa prawidłowych wzorców. Wszystko po to, by poczuć się lepiej.

Zaczynamy 10 kwietnia. Spotykamy się raz w tygodniu w środę od 16.00-17.00. 

7 spotkań kursu (terminy) 10.04, 17.04, 24.04, ( zajęcia 1 maja nie odbywają się ) 8.5, 15.5, 22.5, 29.5  

Kurs  przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chcą poszerzyć zakres swoich ruchów i przywrócić równowagę w ciele, nauczyć się jego świadomości oraz dla osób chcących odkryć nowe możliwości wielowektorowego ruchu. Szczególnie polecany dla tych, którzy odczuwają ograniczenia swoejgo aspeku fizycznego i chcących poszerzyć swoje zakresy ruchu. Właśnie dlatego nauczymy się przełamywać  schematy – zarówno w ciele jak i w umyśle. Rozpuścimy wszelkie napięcia i poprawimy naszą postawę. Wszystko w bezpiecznej i kameralnej atmosferze. Kurs jest doskonałym momentem, aby zadbać o zdrowie, wzmocnić i zbalansować ciało i umysł oraz poświęcić sobie szczególną uwagę, poczuć się swobodnie i lekko we własnym ciele.
Uczestnicy kursu w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości będą mogli każdą kwestię przedyskutować z nauczycielem.

Maty do jogi są do dyspozycji w cenie kursu.

INWESTYCJA – KURS 7 TYGODNIOWY ZOGA MOVEMENT 

7 spotkań po 60 minut  290 zł

Ilość miejsc ograniczona, kameralna grupa ( max 10 osób) Zaliczka jest wymagana w celu potwierdzenia udziału w kursie oraz rezerwacji miejsca

Rezerwacji można dokonać wpłacając 150  zł na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników mailem: olga@jogabalans.pl lub info@jogabalans.pl.

Zaliczka podlega zwrotowi jedynie, jeżeli ostatnie wolne miejsce zostanie uprzednio zarezerwowane przez inną osobę.

Reszta kwoty płatna gotówką na miejscu przed zajęciami.

Konto: ING Śląski 64 1050 1025 1000 0090 9611 6125

Właściciel: Joga Balans

W temacie: Imie, Nazwisko, Zoga

Wyślij potwierdzenie na info@jogabalans.pl

 

 

 

Zainteresowana/y kursem jogi w Warszawie?

 

 

 

JOGA BALANS - Kursy Ashtanga Vinyasa

Skontaktuj się z nami

Telefon

664 060 083

Adres

Ul. Sandomierska 17/7
02-567 Warszawa

Szkoła Jogi na Starym Mokotowie

[contact-form-7 id="26062" title="Formularz 1"]